Propozice závodu

Adamna Cup 2023, 21. ročník, Brno - Kamechy

Datum: Neděle 3.12.2023
Pořadatel: Adamna s.r.o. s podporou TJ Tesla Brno
Shromaždiště: Louka u ulice Teyschlova (ukázat na mapě),
nebude značeno, nastudujte si prosím umístění centra závodu na mapě.
Doprava MHD: Autobusem 51, 52 nebo 54 na zastávku Ruda, odtud 300 m dle plánku; nebo šalinou č. 1 nebo 3 na zast. Ečerova, odtud 900 m dle plánku.
Parkování: Do plánku jsme vám vyznačili nejbližší možnosti parkování. POZOR, přestože je nejblíže centru parkoviště pro Albert, neparkujte zde, je jen na 1 hod. a musíte mít účet z obchodu - kontroluje to Městská policie!
Přihlášky: Do čtvrtka 30.11.2023 do 10:00 zde na internetu. Nezapomeňte také v termínu přihlášek odeslat platbu za startovné dle instrukcí, které se vám objeví po přihlášení, budete to mít levnější. Dohlášky po termínu a na místě budou možné ve velmi omezeném množství, za zvýšené startovné a nebudete mít jistý startovní čas.
POZOR: Chcete-li doprovázet své dítě na trati a sami běžet také, musíte si nejdříve odběhnout svoji trať a až pak jít s dítětem! Máte-li tento záměr, vyberete sobě při přihlášce dřívější startovní slot než svému dítěti.
Startovné: Přihláška i platba elektronicky v termínu přihlášek 80,-Kč,
Přihláška v termínu, platba po termínu či na místě 100,-Kč,
Dohláška i platba po termínu či na místě 120,- Kč (a to jen pokud bude volné místo).
V případě odhlášky nebo zrušení závodu vaše zaplacené startovné použijeme na fond pro vytvoření nové tréninkové mapy dostupné všem brněnským klubům. Pokud se vám to nelíbí, stačí se ozvat a vrátíme vám ho na účet :-)
Tratě: Tradičně 4 tratě: H (muži), D (ženy), ZV (žáci 11-14 let a veteráni od 50 let) a HDD (děti do 10 let). Tratě H a D mají self-choice.
Další důležité informace o tratích obsahují Parametry tratí.
Stavba tratí: Adam Chromý.
Změny: Do 29.11.2023 do půlnoci je možné provést veškeré změny přes přihláškový systém (odhlásíte se a přihlásíte znovu s novými údaji).
Pokud zjistíte po termínu přihlášek chybu v čísle čipu, kontaktujte nás prosím emailem, v den závodu to nechte až na prezenci. Změna kategorie je možná pouze pokud budou mapy. Startovní sloty neměníme, viz. "start" níže.
Ražení: Sportident v bezkontaktním režimu AIR+, nezapomeňte si svůj čip. Pokud ho nemáte, bude možné si ho půjčit na místě (zaškrtněte v přihlášce). V případě, že se přihlásíte všichni předem, je možné jeden čip použít vícekrát, klidně se tedy domluvte s někým, kdo startuje v časově vzdáleném časovém slotu a zadejte do systému oba stejný čip.
PS. Použít lze všechny verze čipů, tedy i ty kontaktní :-)
Mapa: Kamechy (1:4000, e=2m, mapoval J. Račanský a A. Chromý, stav listopad 2023).
Prezence: Prezence bude otevřena pouze pro dohlášky, doplatky a vyzvednutí půjčených čipů, a to po celou dobu závodu. Pokud budete mít předem nahlášený správný čip, kategorii a zaplacené startovné, na prezenci nemusíte. Prostě jen dorazíte na shromaždiště na čas svého startu dle startovky a běžíte :-) Pokud máte půjčený čip, tak se pro něj před startem stavte na prezenci.
Start: Přímo v místě shromaždiště od 12:50 do 15:30 , všechny kategorie dle startovky (i HDD). V přihlášce si však můžete vybrat požadovaný čas svého startu tak, abyste třeba jako rodina startovali pohromadě.
POZOR:Kvůli self-choice je organizace startu komplikovaná, nastudujte si organizaci startu v sekci Parametry tratí!
Aniž buste nám to museli dávat vědět, můžete se po nalosování startovky domluvit s někým ze stejné kategorie a startovní časy si prohodit. Je také možné startovat v jakýkoliv volný časový slot dané kategorie. To se týká i těch, co nestihnou svůj start - můžou startovat v nejbližším volném slotu.
Cíl: V dohledové vzdálenosti ze startu a shromaždiště.
Výsledky: Průběžné výsledky lze sledovat online na tomto webu nebo na obrazovkách v centru závodu.
Terén: Úplně nový, doposud nezmapovaný, zajímavý a různorodý: částečně městský terén s pravidelnou sítí domů a nepravidelným systémem plotů a branek, nějaký ten parčík, a hlavně polootevřené louky plné vegetačních detailů.
Vyhlášení: Proběhne cca v 15:45 (jakmile bude jasno o nejlepších v HDD). Vyhlášení budou 3 nejlepší holky a 3 nejlepší kluci na trati HDD.  aktualizováno 
Věcné ceny obdrží 3 nejlepší kluci a 3 holky z HDD, kteří budou přítomni na vyhlášení. Všichni závodníci kategorie HDD dostanou po absolvování závodu drobnou odměnu.
Nejlepší variantu self-choice s výkladem, jak se na to dalo přijít, vám ukážeme na těchto stránkách v neděli ihned po startu posledního závodníka, takže se nezapomeňte po závodě podívat, jak jste volili :-)
Upozornění: Všichni závodníci startují na vlastní nebezpečí. Za děti účastnící se závodu nesou zodpovědnost jejich rodiče, a to bez ohledu, jestli běží s rodiči, nebo samy.
Kontakt, informace: Adam Chromý, 776 627 692, adam.chromy@adamna.cz

Novinky

5.12. 11:09
Přidali jsme závod na Livelox, takže můžete porovnat svoje postupy s ostatními.

3.12.2023 21:22
Vložili jsme do historie závodu několik fotek, ale jsou nic moc :-) Pokud máte někdo nějakou fotku, pošlete ji prosím. A jinak se těšíme zase příště!

3.12.2023 19:15
Zveřejňujeme mezičasy doplněné o varianty selfchoice, kterou si daný závodník vybral. Když si mezičasy seřadíte podle první kontroly, můžete vidět, že B bylo opravdu nejlepší. Řešení najdete tady.

3.12.2023 17:00
Zveřejňujeme konečné výsledky. Děkujeme všem 237 závodníkům za účast! Večer přidáme mezičasy.

3.12.2023 12:12
Sledujte online:

1.12.2023 23:01
Zveřejnili jsme startovky.

1.12.2023 22:59
Přihlášky jsou uzavřeny a mapy vytištěny. Od každé kategorie máme vytištěno pár map navíc, takže pokud jste to nestihli, tak se dá ještě dohlásit za zvýšené startovné. Přehled dostupných map je v přihláškovém systému. Chete-li běžet, ozvěte se nám prosím emailem dle instukcí tamtéž.

1.12.2023 16:40
Rozhodli jsme se, že v neděli nakonec nebudeme vyhlašovat vítěze kategorií H, D a ZV, protože to vypadá, že bude sníh, a nebudou tak mít všichni stejné podmínky. Namísto toho však vyhlásíme v HDD nejen vítěze, ale rovnou tři nejlepší! V této kategorii totiž sníh nebude hrát tak výraznou roli, a navíc je to skupina, která ceny nejvíce ocení :-). Mezi nejlepší děti rozdělíme ceny za více než 2 000 Kč.

30.11.2023 10:02
Přihlášky uzavřeny. Zkontrolujte si prosím, zda je u vašeho jména OK. Pokud ne, zkontrolujte si, zda jste odeslali platbu za startovné.

30.11.2023 01:36
V kategorii H jsme přidali jeden další startovní slot na začátek startovního pole, v čase 12:50 - 13:06.

Starší novinky >>