Propozice závodu

Adamna Cup 2021, 18. ročník, Brno - Bystrc

Důležité body propozic, které nejsou běžné:
  • Musíte mít dopředu zaplaceno startovné a nahlášený správný čip. pak jdete rovnou na start na svůj čas.
  • Čip se nedá půjčit (kvůli COVID), ale můžete si ho klidně prostřídat.
  • Prezence vůbec nebude, pořadatelé musí být zavřeni v autě (kvůli COVID). Pokud chcete něco řešit (např. změnit číslo čipu), piště na adam.chromy@adamna.cz (do čtvrtka), v pátek jedině volejte na 776 627 692.
  • Neshlukujte se, přijďte těsně před svým starem, po vyčtení prosím hned odejděte.
  • Nastudujte si informace o tratích, jsou tam zákeřnosti ;-).
Datum: Pátek 9.4.2021
Pořadatel: Adamna s.r.o. s podporou TJ Tesla Brno
Shromaždiště: Louka pod OC MAX, ukázat na mapě
nebude značeno, nastudujte si prosím umístění centra závodu na mapě.
Doprava: Šalinou 3 na zastávku Kubíčkova. Odtud pár metrů dle plánku. Autem se dá zaparkovat ještě blíže, přímo u startu.
Přihlášky: Do 7.4.2021 do 12:00 zde na internetu  nově prodlouženo . Platbu za startovné je nutné odeslat také nejpozději do 7.4. Dohlášky po termínu a na místě nebudou v žádném případě možné.
POZOR: Chcete-li doprovázet své dítě na trati a sami běžet také, musíte si nejdříve odběhnout svoji trať a až pak jít s dítětem! Máte-li tento záměr, vyberete sobě při přihlášce dřívější startovní slot než svému dítěti.
Změny: Do 6.4.2021 do půlnoci je možné provést veškeré změny přes přihláškový systém (odhlásíte se a přihlásíte znovu s novými údaji). Pokud zjistíte po termínu přihlášek chybu v čísle čipu nebo kategorii, kontaktujte nás emailem, v den závodu pak telefonicky (776 627 692). Změnu kategorie akceptujeme pouze, pokud budou mapy. Startovní slot nelze po termínu změnit vůbec.
Startovné: Na internetu v termínu přihlášek 50,-Kč, později a na místě se nebude možné dohlásit.
V případě odhlášky nebo zrušení závodu vaše zaplacené startovné použijeme na fond pro vytvoření nové tréninkové mapy dostupné všem brněnským klubům. Pokud se vám to nelíbí, stačí se ozvat a vrátíme vám ho na účet :-)
Ražení: Sportident v bezkontaktním režimu AIR+. Každý závodník musí mít svůj čip (nebo si půjčení zajistit po své ose), neboť pořadatelé budou od závodníků odděleni a nebude tak možné si čip půjčit. Jeden čip je ale možné použít vícekrát, klidně se tedy domluvte s někým, kdo startuje v časově vzdáleném časovém slotu. PS. Použít lze všechny verze čipů, tedy i ty kontaktní :-)
Mapa: Údolí oddechu (1:4000, e=2m, mapoval J. Sedlář, revize A. Chromý, stav červenec 2020, letmá revize v místech kontrol duben 2021).
Prezence: Prezence nebude vůbec otevřena - je tedy třeba mít předem nahlášený správný čip, kategorii a zaplacené startovné. Pak už jen dorazíte na shromaždiště na čas svého startu dle startovky. Pokud potřebujete opravdu něco urgentního, volejte na 775 696 373 (pouze v průběhu závodu). Osobní kontakt s pořadateli na místě nebude v žádném případě možný.
Start: Přímo v místě shromaždiště od 15:28 do 19:30 dle startovky  nově prodlouženo . Každý závodník (i HDD) musí odstartovat jedině přesně ve svůj startovní čas (kdo přijde později, nebude smět odstartovat vůbec). Nově si však můžete vybrat při přihlášce požadovaný čas svého startu tak, abyste třeba jako rodina startovali pohromadě.
POZOR:Kvůli self-choice je organizace startu komplikovaná, nastudujte si organizaci startu v sekci Parametry tratí!
Cíl: Na stejném místě jako start.
Pohyb na shromaždišti: Na shromaždiště prosím přicházejte až na svůj startovní čas. Dorazíte-li dříve, zdržujte se prosím někde mimo těsné okolí shromaždiště a ostatních závodníků (využijte rozsáhlou louku pod startem). Ihned po doběhu prosím také opusťe prostor shromažiště. Jakákoliv komunikace s pořadatelem nebude v žádném případě možná, buďte tedy prosím pečliví při zadávání čisla čipu a kategorie v přihlášce. Stejně tak nezapomeňte zaplatit předem, na místě to v žádném případě nepůjde. Dodržujte prosím veškeré vládní nařízení, ať nezpůsobíte problémy nám i sobě. Děkujeme.
Tratě: 4 tratě: H (muži), D (ženy), ZV (žáci 11-14 let a veteráni od 50 let) a HDD (děti do 10 let).
Další důležité informace o tratích obsahují Parametry tratí.
Terén: Převážně městský terén s množstvím ulic a domů, nějaký ten parčík, pár oplocených zahrádek. Množtví nepřekonatelných překážek, které umožňují zajímavé volby postupů.
Vyhlášení: Vyhlášení vítězů letos bohužel nebude, odměnou za vaše výkony vám bude jen nehynoucí sláva ve výsledkové listině :-) Nejlepší variantu self-choice s výkladem, jak se na to dalo přijít vám ukážeme na těchto stránkách v pátek ve 20:00, takže se nazapomeňte večer podívat :-)
Kontakt, informace: Adam Chromý, 776 627 692, adam.chromy@adamna.cz

Novinky

12.4.2021 9:06
Do historie závodu jsme doplnili několik fotek a tím končíme pořádání ročníku 2021 :-) Děkujeme všem 240 běžcům a těším se zase příště.

9.4.2021 22:24
Doplnili jsme mezičasy o varianty selfchoice, kterou si daný závodník vybral. Když si mezičasy seřadíte podle první kontroly, můžete vidět, že B bylo opravdu nejméně výhodné.

9.4.2021 19:50
Zveřejněny mezičasy závodu.

9.4.2021 19:31
Zveřejňujeme konečné výsledky. Děkujeme všem 239 závodníkům za účast! Za chvíli přidáme mezičasy.

9.4.2021 15:20

8.4.2021 20:25
Kvůli COVIDu zítra nemůžeme promítat výsledky, abyste se neshlukovali, budou však naskakovat online na stránce závodu. Po doběhu tedy zamiřte místo k projektoru sem na tyto stránky.

8.4.2021 20:20
Vše je připraveno, těšíme se na vás :-) Prostudujte si zejména informace ohledně self-choice, zakázaných prostorů a organizace startu, ať nejste překvapeni.

7.4.2021 16:05
Zveřejnili jsme startovky.

7.4.2021 0:01
O půlnoci se uzavřely přihlášky na počtu 240. Protože však ještě mapy do tisku neodesíláme, protáhli jste termín přihlášek do 7.4. do 12:00. Dál už to ale fakt protahovat nebudem, tak bacha :-)

6.4.2021 19:16
Zaktualizovali jsme propozice. Mrkněte na ně prosím, jsou tam kvůli COVID některé nestandardní věci.

Starší novinky >>

100