Adamna Cup 2018

Datum: 14.01.2018

Ročník: 16.

Místo: Brno - Medlánky

Mapa: Medlánky

Účast: 324 závodníků

Výsledky: viz. níže

Mezičasy: odkaz na externí zdroj

Mapy: odkaz na archiv map

Fotografie

Výsledky na trati D

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta
1. Vendula Horčičková 1993 LCE 00:18:26
2. Natalia Hiklova 1983 ZBM 00:19:12 +00:00:46
3. Adéla Indráková 1991 ZBM 00:19:32 +00:01:06
4. Markéta Tesařová 1994 ZBM 00:20:09 +00:01:43
5. Zdenka Kozáková 1979 TBM 00:20:57 +00:02:31
6. Jitka Jeřábková 1994 TZL 00:21:02 +00:02:36
7. Lenka Knapová 1993 LPU 00:21:46 +00:03:20
8. Martina Opálková 2000 BBM 00:21:48 +00:03:22
9. Kateřina Štěpánková 1976 TBM 00:22:51 +00:04:25
10. Lenka Kočová 1981 ZBM 00:23:44 +00:05:18
11. Věra Mádlová 1989 ZBM 00:24:05 +00:05:39
12. Markéta Uhnavá 1984 ZBM 00:24:10 +00:05:44
13. Emma Bednaříková 2003 VLI 00:24:30 +00:06:04
14. Veronika Křístková 1983 ZBM 00:24:45 +00:06:19
15. Marcela Hiršová 1970 VBM 00:24:50 +00:06:24
16. Lada Jemelíková 1965 VBM 00:25:18 +00:06:52
17. Vlasta Doušková 1970 TBM 00:25:32 +00:07:06
18. Lucie Broschová 1974 RBK 00:26:37 +00:08:11
19. Ivana Smětáková 1981 HLV 00:26:44 +00:08:18
20. Monika Pekárková 1992 RBK 00:26:51 +00:08:25
21. Kamila Mesiarkinová 1982 MBM 00:26:53 +00:08:27
22. Štěpánka Štrajtová 1991 UOL 00:27:03 +00:08:37
23. Eva Malivánková 1999 ZBM 00:27:12 +00:08:46
24. Květa Mrštíková 1987 CHT 00:27:14 +00:08:48
25. Hana Bašová 1985 PHK 00:27:37 +00:09:11
26. Monika Jašková 1963 TBM 00:27:40 +00:09:14
26. Lucie Galatíková 1995 ZBM 00:27:40 +00:09:14
28. Marcela Fuchsová 1972 nereg. 00:27:49 +00:09:23
29. Alžbeta Stehlíková 1987 nereg. 00:27:51 +00:09:25
30. Marcela Čechová 1976 TBM 00:28:11 +00:09:45
31. Hana Nedbálková 1997 ZBM 00:28:20 +00:09:54
32. Martina Radová 1974 ABM 00:28:24 +00:09:58
33. Klára Doušková 1977 TBM 00:28:44 +00:10:18
34. Kateřina Jégrová 1990 nereg. 00:29:05 +00:10:39
35. Ivana Korpasová 1973 LBM 00:29:07 +00:10:41
35. Lucie Cicvárková 1976 ZBM 00:29:07 +00:10:41
37. Jolana Králová 2003 TBM 00:29:30 +00:11:04
38. Pavla Hažmuková 1976 GBM 00:29:45 +00:11:19
39. Hana Šmelíková 1969 ASU 00:30:19 +00:11:53
40. Petra Bauerová 1983 nereg. 00:30:30 +00:12:04
41. Regina Mokrá 1968 ABM 00:30:50 +00:12:24
42. Šárka Hlaváčová 1972 TBM 00:31:01 +00:12:35
43. Vendula Fridrichová 1991 nereg. 00:31:36 +00:13:10
44. Kateřina Růžková 1985 ZBM 00:32:13 +00:13:47
45. Radka Šichová 1980 00:32:20 +00:13:54
46. Radka Kalmusová 1986 nereg. 00:32:24 +00:13:58
47. Iva Janská 1957 LBM 00:32:27 +00:14:01
48. Daniela Botiková 1991 LCE 00:32:38 +00:14:12
49. Klára Bašeová 2002 ZBM 00:32:45 +00:14:19
50. Petra Ondrová 1988 nereg. 00:32:57 +00:14:31
51. Magdalena Bašeová 1973 nereg. 00:33:18 +00:14:52
52. Veronika Tomanová 1977 LBM 00:33:24 +00:14:58
53. Eva Mertova 1991 nereg. 00:33:36 +00:15:10
54. Petra Jelínková 1990 nereg. 00:33:39 +00:15:13
55. Daniela Tršová 1973 PBM 00:33:59 +00:15:33
56. Naďa Obrátilová 1966 ABM 00:34:23 +00:15:57
57. Renata Kučerová 1976 ZBM 00:34:51 +00:16:25
58. Ludmila Ondrouchová 1970 ADA 00:35:15 +00:16:49
59. Košíková JItka 1977 VSP 00:35:50 +00:17:24
60. Dora Jirásková 1980 nereg. 00:36:29 +00:18:03
61. Nela Králová 1988 nereg. 00:36:53 +00:18:27
62. Eliška Drábková 2001 TTR 00:37:10 +00:18:44
63. Jana Stehlíková 1986 ZBM 00:37:24 +00:18:58
64. Romana Martínková 1973 nereg. 00:37:55 +00:19:29
65. Daniela Hanousková Boučková 1972 nereg. 00:38:05 +00:19:39
66. Martina Unčovská 1971 GBM 00:38:11 +00:19:45
67. Vendula Macíková 1997 nereg. 00:39:13 +00:20:47
68. Lenka Borkovcová 1993 nereg. 00:40:12 +00:21:46
69. Zora Čelechovská 1974 UBM 00:41:00 +00:22:34
70. Jana Francová 1975 nereg. 00:43:08 +00:24:42
71. Marta Hadravová 1977 nereg. 00:43:38 +00:25:12
72. Lenka Matyášová 1964 LBM 00:44:12 +00:25:46
73. Bohumila Klangová 1976 ZBM 00:48:58 +00:30:32
74. Zuzana Pařízková 1983 ZBM 00:49:15 +00:30:49
75. Veronika Škodáková 1981 nereg. 00:53:30 +00:35:04
76. Šárka Beránková 1973 ZBM 00:53:40 +00:35:14
Petra Štěpánková 1986 LBM DISK
Klára Barnatová 2003 ZBM DISK
Marie Mikulová 1984 nereg. DISK

Výsledky na trati H

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta
1. Pavol Bukovac 1981 ZBM 00:18:44
2. Otakar Hirš 1998 ZBM 00:19:30 +00:00:46
3. David Vedra 1974 TBM 00:20:34 +00:01:50
4. Radovan Čech 1978 TBM 00:20:59 +00:02:15
5. Jan Fátor 1979 DOB 00:21:49 +00:03:05
6. Jan Červinka 1989 OKP 00:21:58 +00:03:14
7. Osvald Kozák 1982 TBM 00:21:59 +00:03:15
8. Jakub Šrom 1995 nereg. 00:22:19 +00:03:35
9. Jakub Vlažný 1991 LCE 00:22:21 +00:03:37
10. Tomáš Hikl 1981 ZBM 00:22:23 +00:03:39
11. Matej Hraboš 1995 ASU 00:22:32 +00:03:48
12. Petr Matula 1982 ADA 00:22:34 +00:03:50
13. Zdeněk Mazal 1981 VBM 00:22:43 +00:03:59
14. Ondřej Mokrý 1994 ABM 00:22:47 +00:04:03
15. Michal Šrubař 1986 ASU 00:22:52 +00:04:08
16. Jiří Zelinka 1987 MBM 00:23:06 +00:04:22
17. Vladimír Kelbl 1997 ZBM 00:23:15 +00:04:31
18. Martin Kinc 1999 ZBM 00:23:23 +00:04:39
19. Jan Dušátko 1985 PHK 00:23:53 +00:05:09
20. Adam Kožoušek 1985 ZBM 00:23:56 +00:05:12
21. Jaroslav Koča 1982 ZBM 00:24:17 +00:05:33
22. Filip Adámek 2001 ABM 00:24:30 +00:05:46
23. Ondřej Stehlík 1986 nereg. 00:24:39 +00:05:55
24. Petr Brosch 1971 RBK 00:25:07 +00:06:23
25. Petr Dvořáček 1970 TBM 00:25:16 +00:06:32
26. Tomáš Liščinský 1984 ZBM 00:25:17 +00:06:33
27. Tomáš Hanžl 1980 nereg. 00:25:30 +00:06:46
28. Jan Komenda 1999 ZBM 00:25:34 +00:06:50
29. Stanislav Vaculík 1980 ZBM 00:25:44 +00:07:00
30. Pavel Mudrák 1969 TBM 00:25:47 +00:07:03
31. Karel Kněžínek 1984 nereg. 00:26:03 +00:07:19
31. Jiří Hlaváč 1961 TBM 00:26:03 +00:07:19
33. Martin Dvořák 1984 ZBM 00:26:21 +00:07:37
34. Matěj Cícha 2001 TTR 00:26:28 +00:07:44
35. Jirka Hrazdil 1984 ZBM 00:26:36 +00:07:52
36. Petr Přikryl 1967 ZBM 00:26:43 +00:07:59
37. Lubomír Trš 1973 PBM 00:26:44 +00:08:00
38. Jan Mokrý 1966 ABM 00:26:59 +00:08:15
39. Viktor Kučera 1976 ZBM 00:27:08 +00:08:24
40. Martin Kulich 1990 ZBM 00:27:26 +00:08:42
41. Štěpán Obrátil 1994 ABM 00:27:41 +00:08:57
42. David Aleš 1975 ASU 00:27:51 +00:09:07
43. Pavel Kořan 1974 VBM 00:27:57 +00:09:13
44. Pavel Rotek 1977 ZBM 00:28:02 +00:09:18
45. Jaroslav Korpas 1961 LBM 00:28:22 +00:09:38
46. Alexandr Jordanov 1995 ZBM 00:28:25 +00:09:41
47. Luděk Odehnal 1974 ADA 00:28:33 +00:09:49
48. Ivo Cicvárek 1975 ZBM 00:28:43 +00:09:59
49. Tomáš Baše 1974 nereg. 00:28:44 +00:10:00
50. Ondřej Skoba 1977 nereg. 00:28:47 +00:10:03
51. Sedlář Petr 1973 TBM 00:29:12 +00:10:28
52. Jiří Mareček 1959 ADA 00:29:25 +00:10:41
53. Martin Baše 1984 nereg. 00:29:32 +00:10:48
54. Pavel Zelený 1973 ZBM 00:29:44 +00:11:00
55. Radek Musil 1976 nereg. 00:29:49 +00:11:05
56. Ondřej Ženka 1982 nereg. 00:30:00 +00:11:16
57. Kamil Hanousek 1974 nereg. 00:30:06 +00:11:22
58. Petr Svoboda 1971 ABM 00:30:09 +00:11:25
58. Vojtěch Drábek 2001 TTR 00:30:09 +00:11:25
60. Ivo Hažmuk 1970 GBM 00:30:22 +00:11:38
61. Robert Kurečka 1972 ABM 00:30:24 +00:11:40
62. Radek Smutný 1967 ABM 00:30:49 +00:12:05
63. Martin Fousek 1978 RBK 00:30:50 +00:12:06
64. Jan Charvát 1969 nereg. 00:30:54 +00:12:10
65. Milan Vrtílek 1986 nereg. 00:31:05 +00:12:21
66. Pavel Mokrý 1968 ABM 00:31:27 +00:12:43
67. Štěpán Rada 2004 ABM 00:31:35 +00:12:51
68. Karel Pauschek 1985 nereg. 00:31:39 +00:12:55
69. Martin Račanský 1974 nereg. 00:31:45 +00:13:01
70. Matěj Srba 1996 nereg. 00:31:52 +00:13:08
71. Michal Karásek 1979 ZPV 00:32:03 +00:13:19
72. Martin Šňupárek 1971 XBM 00:32:05 +00:13:21
73. Braňo Žarnovičan 1975 nereg. 00:32:13 +00:13:29
74. Michal Gregor 1999 ZBM 00:32:29 +00:13:45
75. Matěj Čelechovský 2002 UBM 00:32:30 +00:13:46
76. Zbyšek Podhrázský 1982 MBM 00:32:46 +00:14:02
77. Lukáš Kobza 1986 nereg. 00:33:06 +00:14:22
78. Jiří Šafek 1976 ZBM 00:33:16 +00:14:32
79. Tomáš Kyncl 1972 nereg. 00:33:41 +00:14:57
80. Jan Otoupalík 1971 TBM 00:33:44 +00:15:00
81. Milan Jašek 1962 TBM 00:33:46 +00:15:02
82. Steve Chalk 1965 GBM 00:33:50 +00:15:06
83. Tomáš Kavan 1986 TBM 00:33:55 +00:15:11
84. Ondřej Toman 1975 LBM 00:34:11 +00:15:27
85. Tomáš Odehnal 2005 ADA 00:34:13 +00:15:29
86. Tomáš Horký 1967 TBM 00:34:23 +00:15:39
86. Lukas Pecka 1977 HLV 00:34:23 +00:15:39
86. Pavel Šimeček 1982 nereg. 00:34:23 +00:15:39
89. Miroslav Hloušek 1980 nereg. 00:34:32 +00:15:48
90. Miloš Dvořák 1973 BBM 00:34:34 +00:15:50
91. Marek Unčovský 1971 GBM 00:34:37 +00:15:53
92. Marek Lasota 1978 nereg. 00:35:11 +00:16:27
93. Bartoš Marián 1982 VSP 00:35:57 +00:17:13
94. Michal Nováček 1980 nereg. 00:36:10 +00:17:26
95. Jan Fuchs 1971 nereg. 00:36:38 +00:17:54
96. Otakar Berka 2000 RBK 00:36:53 +00:18:09
97. Libor Hirš 1960 VBM 00:38:17 +00:19:33
98. Tomáš Voves 1987 nereg. 00:38:51 +00:20:07
99. Miroslav Beránek 1977 ZBM 00:39:34 +00:20:50
100. Václav Hadrava 1981 nereg. 00:40:47 +00:22:03
101. Petr Drábek 1967 TTR 00:41:49 +00:23:05
102. Karel Lažek 1987 nereg. 00:43:01 +00:24:17
103. Petr Novotný 1973 nereg. 00:43:12 +00:24:28
104. Ladislav Jadviščok 1951 UOL 00:43:15 +00:24:31
105. Robert Kinzl 1992 nereg. 00:43:17 +00:24:33
106. Ladislav Jadviščok 1977 UOL 00:43:26 +00:24:42
107. Martin Fridrich 1986 nereg. 00:43:41 +00:24:57
108. Petr Viktorin 1987 nereg. 00:43:54 +00:25:10
109. Ondřej Maňas 1990 nereg. 00:44:21 +00:25:37
110. Antonín Karásek 1960 nereg. 00:46:08 +00:27:24
111. Erik Stofko 1982 nereg. 00:49:37 +00:30:53
112. Ondřej Stejskal 1988 LBM 00:50:58 +00:32:14
113. David Nečas 1976 TBM 00:53:07 +00:34:23
114. Andrej Bružeňák 2003 TBM 00:57:04 +00:38:20
Jakub Novák 1986 nereg. DISK
Martin Grünwald 1979 SBK DISK
Matěj Rajnošek 1988 BZR DISK
Pavel Caha 1981 nereg. DISK
Vladimír Dobrovolný 1970 TBM DISK
Jiří Thiemel 1989 ASU DISK

Výsledky na trati HDD

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta
1. Klára Kočová 2008 ZBM 00:13:39
2. Martin Hikl 2011 nereg. 00:15:27 +00:01:48
3. Matěj Toman 2009 LBM 00:15:32 +00:01:53
4. Johana Čechová 2008 TBM 00:16:03 +00:02:24
5. David Ježek 2008 RBK 00:17:28 +00:03:49
6. Martin Grünwald 2007 nereg. 00:18:12 +00:04:33
7. Adéla Ryglová 2008 TBM 00:18:47 +00:05:08
8. Vít Grünwald 2011 nereg. 00:19:05 +00:05:26
9. Mikuláš Aleš 2010 ZBM 00:19:39 +00:06:00
10. Vilém Doušek 2009 TBM 00:19:40 +00:06:01
11. Veronika Hanousková 2007 nereg. 00:22:07 +00:08:28
12. Matyáš Malý 2009 TBM 00:22:11 +00:08:32
13. Marta Vrbková 2006 nereg. 00:22:20 +00:08:41
14. Jiří Hadrava 2011 nereg. 00:23:38 +00:09:59
15. Ondřej Kyncl 2010 ZBM 00:23:42 +00:10:03
16. Tereza Kučerová 2009 ZBM 00:24:00 +00:10:21
17. Michal Caha 2008 TBM 00:24:20 +00:10:41
18. Anna Alešová 2010 ZBM 00:24:21 +00:10:42
19. Natálie Mudráková 2009 nereg. 00:25:05 +00:11:26
20. Julie Ptáčková 2009 TBM 00:25:32 +00:11:53
21. Beata Ryglová 2011 TBM 00:26:20 +00:12:41
22. Jan Kalmus 1987 nereg 00:26:40 +00:13:01
23. Zuzana Šichová 2011 nereg. 00:28:11 +00:14:32
24. Anika Vedrová 2013 TBM 00:28:52 +00:15:13
25. Vojtěch Kozák 2011 TBM 00:30:51 +00:17:12
26. Šimon Stehlík 2013 nereg. 00:30:58 +00:17:19
27. Jan Hubáček 2011 nereg. 00:31:03 +00:17:24
28. Jan Ondrouch 2008 ADA 00:31:25 +00:17:46
29. Lukáš Cicvárek 2013 nereg. 00:32:17 +00:18:38
30. Mariana Vrbková 2013 nereg. 00:32:26 +00:18:47
31. Anna Slavíková 2011 CHA 00:32:34 +00:18:55
32. Matěj Šicha 2010 nereg. 00:34:03 +00:20:24
33. Berenika Zelená 2012 nereg. 00:34:11 +00:20:32
34. Faggianelli Pavel 2006 nereg. 00:34:20 +00:20:41
35. Bartoš Marian st. 1956 VSP 00:34:36 +00:20:57
36. Táňa Barnatová 2009 nereg. 00:34:41 +00:21:02
37. Martin Slavík 2014 nereg. 00:35:01 +00:21:22
38. Šimon Ševčík 2008 nereg. 00:35:48 +00:22:09
39. Daniel Hubáček 2009 nereg. 00:35:58 +00:22:19
40. Jan Grošek 2015 nereg. 00:36:13 +00:22:34
41. Julie Beránková 2009 ZBM 00:37:48 +00:24:09
41. Kamila Beránková 2011 ZBM 00:37:48 +00:24:09
43. Jakub Lasota 2008 nereg. 00:38:04 +00:24:25
44. Zbyšek Hažmuk 2012 GBM 00:38:15 +00:24:36
45. Zuzana Kozáková 2013 TBM 00:40:31 +00:26:52
46. Jakub Dvořák 2015 nereg. 00:40:38 +00:26:59
47. Iva Musilová 2011 nereg. 00:40:43 +00:27:04
48. Anna Urválková 2011 TBM 00:42:13 +00:28:34
49. Miroslav Stehlík 1982 ZBM 00:43:50 +00:30:11
50. Jan Rajnošek 2014 nereg. 00:48:37 +00:34:58
51. Jana Caha 2010 TBM 00:48:58 +00:35:19
52. Eliška Pařízková 2011 ZBM 00:55:30 +00:41:51
53. Lucie Ptáčková 2013 TBM 00:55:34 +00:41:55
54. Bonifác Heroudek 2009 nereg. 00:56:12 +00:42:33
55. Jakub Pařízek 2009 ZBM 00:56:56 +00:43:17
56. Alžběta Broschová 2011 RBK 01:04:18 +00:50:39
Kryštof Nováček 2012 nereg. DISK
Anna Stehlíková 2015 nereg. DISK
Hanžlová Klára 2014 nereg. DISK

Výsledky na trati ZV

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta
1. Peter Mlynárik 1965 ZBM 00:20:36
2. Tomáš Kučera 2006 ZBM 00:21:09 +00:00:33
3. Vojtěch Fousek 2004 RBK 00:21:14 +00:00:38
4. Radan Čech 2006 TBM 00:21:50 +00:01:14
5. Matěj Fousek 2004 RBK 00:22:02 +00:01:26
6. Matěj Hanousek 2004 RBK 00:22:21 +00:01:45
7. Ondřej Brosch 2006 RBK 00:22:24 +00:01:48
8. Jonáš Ptáček 2007 TBM 00:22:36 +00:02:00
9. Zdeněk Rajnošek st. 1963 BZR 00:23:10 +00:02:34
10. Hana Doušková 2006 TBM 00:23:30 +00:02:54
11. Vojtěch Marek 2004 ZBM 00:23:32 +00:02:56
12. Tobiáš Vedra 2006 TBM 00:23:54 +00:03:18
13. Tereza Dušková 2005 TBM 00:24:12 +00:03:36
14. Kateřina Doušková 2006 TBM 00:24:48 +00:04:12
15. Luboš Minařík 1957 TBM 00:24:59 +00:04:23
16. Pavel Zabloudil 1950 TBM 00:25:14 +00:04:38
17. Anna Dobrovolná 2007 TBM 00:25:38 +00:05:02
18. Dobra Janotová 1956 ZBM 00:26:19 +00:05:43
19. Jiří Račanský 2007 TBM 00:26:37 +00:06:01
19. Jan Urválek 2007 TBM 00:26:37 +00:06:01
21. Filip Ježek 2004 RBK 00:26:47 +00:06:11
22. Eliška Tomanová 2006 LBM 00:26:54 +00:06:18
23. Jáchym Hažmuk 2004 GBM 00:27:51 +00:07:15
24. Daniel Mudrák 2006 TBM 00:27:52 +00:07:16
25. Petr Šimek 1967 nereg. 00:28:00 +00:07:24
26. Martin Bulička 2008 ZBM 00:28:01 +00:07:25
26. Jakub Komenda 2007 nereg. 00:28:01 +00:07:25
28. Pavel Kříž 1948 PZR 00:28:10 +00:07:34
29. Marek Fuchs 2006 TBM 00:28:23 +00:07:47
30. Magda Barnatová 2006 ZBM 00:28:40 +00:08:04
31. Jakub Unčovský 2004 GBM 00:28:55 +00:08:19
32. Jiří Kos 1966 nereg. 00:28:58 +00:08:22
33. Max Denemarek 2008 TBM 00:29:28 +00:08:52
34. Prokop Hanousek 2006 TBM 00:29:52 +00:09:16
35. Klára Kurečková 2006 ABM 00:30:48 +00:10:12
36. Helena Procházková 1953 TBM 00:32:09 +00:11:33
37. Ladislav Ptáček 1953 BBM 00:32:29 +00:11:53
38. Jiří Toufar 1966 nereg. 00:32:49 +00:12:13
39. Mia Bružeňáková 2006 TBM 00:33:23 +00:12:47
40. Pavla Stará 1942 BOV 00:33:29 +00:12:53
41. Matěj Baše 2005 ZBM 00:34:41 +00:14:05
42. Filip Marek 2007 ZBM 00:34:42 +00:14:06
43. Zdenka Křížová 1950 PZR 00:37:06 +00:16:30
43. Jan Procházka 1949 TBM 00:37:06 +00:16:30
45. Jarmila Hažmuková 2006 GBM 00:37:33 +00:16:57
46. Radka Čelechovská 2004 UBM 00:37:55 +00:17:19
47. Vladan Zelený 2004 ZBM 00:38:08 +00:17:32
48. Jan Vřešťál 1939 nereg. 00:38:43 +00:18:07
49. Jiří Chromý 1958 nereg. 00:39:46 +00:19:10
50. Kateřina Petrášová 2005 BBM 00:39:49 +00:19:13
51. Věra Salajkova 1955 LBM 00:40:12 +00:19:36
52. Jana Tomanová 1949 LBM 00:41:23 +00:20:47
53. Denisa Králová 2005 TBM 00:42:12 +00:21:36
54. Eva Chromá 1963 nereg. 00:43:43 +00:23:07
55. Marek Hadrava 2009 nereg. 00:43:50 +00:23:14
56. Martin Ondrouch 2005 ADA 00:44:23 +00:23:47
57. Miroslav Obrátil 1965 ABM 00:46:10 +00:25:34
58. Anna Kulichová 2017 nereg. 00:47:11 +00:26:35
59. Inka Venerová 2007 RBK 01:02:44 +00:42:08
Anna Ondrová 2005 ZBM DISK
Ema Fuchsová 2006 TBM DISK
Jiří Štěpánek 1954 LBM DISK
Jan Lasota 2006 ZBM DISK
Dufek Jan 1942 TBM DISK
Jan Kislinger 2006 GBM DISK

Výsledky dle věkových kategorií

Novinky

14.1.2018 19:34
Děkujeme všem 324 závodníkům, kteří se zúčastnili letošního Adamna Cupu. Je to druhá nejvyšší účast v historii závodu. Těšíme se na vás v dalším ročníku, který se bude konat nejspíše v prosinci letošního roku. Dáme vám včas vědět.

14.1.2018 19:33
Zveřejněny mezičasy závodu.

14.1.2018 19:17
Zveřejněny výsledky.

14.1.2018 16:00
Kdo jste nebyli, můžete si prohlédnout mapy s tratěmi letošního ročníku.

12.1.2018 13:07
Zveřejnili jsme startovky.

8.1.2018 18:21
Zveřejnili jsme parametry tratí. Prostudujte si zejména informace ohledně HDD či zákazu bot s hřeby, ať nejste překvapeni.

8.1.2018 18:19
Pro jistotu připomínáme, že pokud chcete doprovázet své dítě na trati a sami běžet také, musíte si nejdříve odběhnout svoji trať a až pak jít s dítětem! Máte-li tento záměr, tak prosím napiště na chra@adamna.net a my vás zařadíme na začátek startovního pole.

8.1.2018 18:00
Do termínu přihlášek zbývají poslední 3 dny.

7.1.2018 09:24
Nová mapa je připravena. Můžete se podívat na její ukázky.

4.1.2018 22:10
Přípravy jsou v plném proudu. Máme postaveny první prototypy tratí a finišujeme s mapou. Ačkoliv to letos nebude tak zapeklité jako bývá, o volby postupu nebude nouze.

Starší novinky >>

200