Adamna Cup 2016

Datum: 14.02.2016

Ročník: 14.

Místo: Brno - Řečkovice

Mapa: Řečkovice

Účast: 303 závodníků

Výsledky: viz. níže

Mezičasy: odkaz na externí zdroj

Mapy: odkaz na archiv map

Fotografie

Máte nějaké fotografie z tohoto ročníku? Budeme rádi, když vyberete třeba 6 nejlepších a pošlete nám je na adresu adkas@volny.cz. Budeme si tak moci zavzpomínat ...

Výsledky na trati D

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta Body
1. Barbora Hrušková 1993 ZBM 00:22:27 200
2. Eva Kabáthová 1989 ZBM 00:23:05 +00:00:38 190
3. Gabriela Hiršová 1996 VBM 00:24:05 +00:01:38 182
4. Hana Hlavová 1988 ZBM 00:25:30 +00:03:03 176
5. Zdenka Kozáková 1979 TBM 00:25:47 +00:03:20 172
6. Natalia Hiklova 1983 ZBM 00:26:23 +00:03:56 170
7. Martina Opálková 2000 BBM 00:26:45 +00:04:18 169
8. Jana Gebauerová 1979 ZBM 00:27:52 +00:05:25 168
9. Věra Mádlová 1989 ZBM 00:27:55 +00:05:28 167
10. Vanda Hošeková 1996 ASU 00:28:06 +00:05:39 166
11. Anna Auermüllerová 2000 ZBM 00:28:12 +00:05:45 165
12. Veronika Grycová 1998 TBM 00:28:17 +00:05:50 164
13. Tereza Odehnalová 1997 ZBM 00:28:27 +00:06:00 163
14. Jitka Jeřábková 1994 TZL 00:28:34 +00:06:07 162
15. Markéta Uhnavá 1984 ZBM 00:28:36 +00:06:09 161
16. Martina Vališová 1996 OSN 00:28:49 +00:06:22 160
17. Kateřina Štěpánková 1976 TBM 00:29:20 +00:06:53 159
18. Kateřina Grycová 2000 TBM 00:29:31 +00:07:04 158
19. Lucie Staňková 1987 ASU 00:29:41 +00:07:14 157
20. Lenka Kociánová 1985 VBM 00:30:10 +00:07:43 156
21. Lenka Křížová 1985 TTR 00:30:17 +00:07:50 155
22. Eva Malivánková 1999 ZBM 00:30:51 +00:08:24 154
23. Kamila Špringlová 2000 TBM 00:30:55 +00:08:28 153
24. Kateřina Utíkalová 1999 TBM 00:30:56 +00:08:29 152
25. Kamila Mesiarkinová 1982 MBM 00:31:06 +00:08:39 151
26. Natália Šenková 1985 VBA 00:31:29 +00:09:02 150
27. Klára Odehnalová 1999 ZBM 00:31:31 +00:09:04 149
28. Petra Grycová 1974 TBM 00:31:44 +00:09:17 148
29. Barbara Stachoňová 1984 ZBM 00:31:48 +00:09:21 147
30. Veronika Křístková 1983 ZBM 00:32:00 +00:09:33 146
31. Iva Matulová 1984 ADA 00:32:23 +00:09:56 145
32. Lenka Kočová 1981 ZBM 00:32:49 +00:10:22 144
33. Kateřina Schwabová 1973 TBM 00:32:57 +00:10:30 143
34. Pavla Hažmuková 1976 GBM 00:33:02 +00:10:35 142
35. Marcela Hiršová 1970 VBM 00:33:10 +00:10:43 141
36. Zuzana Hendrychová 1989 ZBM 00:33:39 +00:11:12 140
37. Andrea Firešová 1973 ZBM 00:33:41 +00:11:14 139
38. Petra Palasová 1986 ZBM 00:34:24 +00:11:57 138
39. Hana Nedbálková 1997 ZBM 00:34:32 +00:12:05 137
40. Zuzana Toušová 1985 RBK 00:34:40 +00:12:13 136
41. Lada Jemelíková 1965 VBM 00:35:37 +00:13:10 135
42. Hana Dvořáková 1986 ZBM 00:36:14 +00:13:47 134
43. Kateřina Bžatková 1997 GBM 00:36:43 +00:14:16 133
44. Lisa Melymuk 1981 nereg. 00:36:58 +00:14:31 132
45. Dora Jirásková 1980 nereg. 00:37:00 +00:14:33 131
46. Naďa Obrátilová 1966 ABM 00:37:02 +00:14:35 130
47. Hana Bašová 1985 PHK 00:37:14 +00:14:47 129
48. Markéta Mulíčková 2003 ABM 00:37:38 +00:15:11 128
49. Ela Vedrová 2003 TBM 00:38:22 +00:15:55 127
50. Gabriela Dovrtělová 1986 nereg. 00:38:42 +00:16:15 126
51. Petra Štěpánková 1986 LBM 00:38:51 +00:16:24 125
52. Monika Jašková 1963 TBM 00:39:19 +00:16:52 124
53. Nataša Richterová 1974 ADA 00:40:31 +00:18:04 123
54. Nataša Richterová 1996 ADA 00:41:02 +00:18:35 122
55. Vlasta Doušková 1970 TBM 00:41:18 +00:18:51 121
56. Klára Doušková 1977 TBM 00:41:57 +00:19:30 120
57. Iva Miková 1970 TBM 00:42:59 +00:20:32 119
58. Dita Kršková 1972 UBM 00:44:23 +00:21:56 118
59. Lucie Cicvárková 1976 ZBM 00:44:57 +00:22:30 117
60. Kristýna Melichárková 1988 nereg. 00:45:29 +00:23:02 116
61. Radka Hájková 1966 nereg. 00:45:59 +00:23:32 115
62. Markéta Mullerová 1994 nereg. 00:48:50 +00:26:23 114
63. Jolana Králová 2003 TBM 00:48:51 +00:26:24 113
64. Eva Gregorová 1977 nereg. 00:49:56 +00:27:29 112
65. Michaela Mokrá 2000 GBM 00:50:19 +00:27:52 111
66. Daniela Bednaříková 1977 VLI 00:50:28 +00:28:01 110
67. Veronika Dlouhá 1977 nereg. 00:51:59 +00:29:32 109
68. Lucie Broschová 1974 RBK 00:54:55 +00:32:28 108
69. Emma Bednaříková 2003 VLI 00:56:07 +00:33:40 107
70. Daniela Hanousková Boučková 1972 ABM 00:56:13 +00:33:46 106
71. Jana Justová 1961 PHK 00:57:51 +00:35:24 105
72. Iva Marečková 1965 GBM 00:58:19 +00:35:52 104
73. Markéta Rotková 2004 ZBM 00:59:00 +00:36:33 103
74. Lenka Zajíčková 1971 TBM 00:59:02 +00:36:35 102
75. Lenka Matyášová 1964 LBM 00:59:56 +00:37:29 101
76. Jana Tomanová 1949 LBM 01:00:00 +00:37:33 100
77. Barbora Pokorná 2010 nereg. 01:00:06 +00:37:39 99
78. Marcela Fuchsová 1972 nereg. 01:00:08 +00:37:41 98
79. Tereza Dušková 2005 TBM 01:00:57 +00:38:30 97
80. Eliška Drábková 2001 TTR 01:01:01 +00:38:34 96
81. Radka Pekárková 2010 RBK 01:02:38 +00:40:11 95
81. Dominika Přibylová 2010 nereg. 01:02:38 +00:40:11 95
83. Soňa Dudešková 1986 nereg. 01:04:41 +00:42:14 93
84. Zuzana Kršková 2003 UBM 01:06:14 +00:43:47 92
85. Věra Salajkova 1955 LBM 01:08:35 +00:46:08 91
86. Lenka Hájková 1962 ZBM 01:11:40 +00:49:13 90
87. Eva Chromá 1963 nereg. 01:13:31 +00:51:04 89
88. Jana Königová 1986 ZBM 01:15:52 +00:53:25 88
89. Markéta Beránková 1984 nereg. 01:16:27 +00:54:00 87
90. Klára Mazálková 2005 nereg. 01:23:32 +01:01:05 86
Oldřiška Daňková 1964 nereg. DISK 0
Hana Odstrčilová 1975 nereg. DISK 0
Dana Králová 1976 XBM DISK 0
Julie Finstrlová 2005 ZBM DISK 0
Denisa Králová 2005 TBM DISK 0
Kateřina Chromá 1994 ZBM DISK 0

Výsledky na trati H

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta Body
1. Daniel Hájek 1989 ZBM 00:24:11 200
2. Jakub Hruška 1995 ZBM 00:24:51 +00:00:40 190
3. Štěpán Dlabaja 1985 TZL 00:25:24 +00:01:13 182
4. Otakar Hirš 1998 ZBM 00:25:57 +00:01:46 176
5. Pavel Brlica 1993 ZBM 00:25:59 +00:01:48 172
6. Jiří Nečas 1991 TZL 00:26:13 +00:02:02 170
7. David Vedra 1974 TBM 00:26:24 +00:02:13 169
8. Jakub Zimmermann 1989 ZBM 00:26:32 +00:02:21 168
9. Bronislav Přibyl 1986 TZL 00:26:34 +00:02:23 167
10. Stanislav Mokrý 1992 ZBM 00:27:15 +00:03:04 166
11. Petr Matula 1982 ADA 00:27:19 +00:03:08 165
12. Vladan Henek 1980 VBM 00:28:06 +00:03:55 164
13. Tomáš Hikl 1981 ZBM 00:28:11 +00:04:00 163
14. Adam Kazda 1991 ZBM 00:28:26 +00:04:15 162
15. Jan Zháňal 1987 ZBM 00:28:31 +00:04:20 161
16. Matěj Klusáček 1989 TTR 00:28:33 +00:04:22 160
17. Jiří Zelinka 1987 MBM 00:28:46 +00:04:35 159
18. Luděk Finstrle 1979 ZBM 00:28:58 +00:04:47 158
19. Jiří Ehl 1977 TBM 00:29:14 +00:05:03 157
20. Jaroslav Brabec 1982 ZBM 00:30:00 +00:05:49 156
21. Karel Fučík 1972 VBM 00:30:34 +00:06:23 155
22. Jakub Šesták 1990 RBK 00:30:45 +00:06:34 154
23. Michal Šrubař 1986 MBM 00:31:02 +00:06:51 153
24. Jan Drábek 1985 ZBM 00:31:03 +00:06:52 152
25. Tomáš Kalina 1985 TBM 00:31:32 +00:07:21 151
26. Ondřej Mokrý 1994 ABM 00:31:39 +00:07:28 150
27. Lukáš Kříž 1982 TTR 00:31:53 +00:07:42 149
28. Jakub Šrom 1995 nereg. 00:31:54 +00:07:43 148
29. Martin Kinc 1999 ZBM 00:31:58 +00:07:47 147
30. Petr Palát 1974 ABM 00:32:12 +00:08:01 146
31. Jiří Ježek 1984 PHK 00:32:54 +00:08:43 145
31. Jan Dušátko 1985 PHK 00:32:54 +00:08:43 145
33. Adam Kožoušek 1985 ZBM 00:33:00 +00:08:49 143
34. Zdeněk Stachoň 1980 ZBM 00:33:14 +00:09:03 142
35. Lubomír Trš 1973 PBM 00:33:17 +00:09:06 141
36. Jan Polášek 1986 TZL 00:33:25 +00:09:14 140
37. Ivo Cicvárek 1975 ZBM 00:33:41 +00:09:30 139
38. Jiří Urválek 1961 TBM 00:34:02 +00:09:51 138
39. Luděk Odehnal 1974 ADA 00:34:10 +00:09:59 137
40. Filip Adámek 2001 ABM 00:34:22 +00:10:11 136
41. Robert Doušek 1979 TBM 00:34:24 +00:10:13 135
42. Vojta Gryc 2001 TBM 00:34:33 +00:10:22 134
43. Vít Suchomel 1984 MBM 00:34:38 +00:10:27 133
44. Pavel Mudrák 1969 TBM 00:34:47 +00:10:36 132
45. Zbyněk Žáček 1971 RBK 00:35:19 +00:11:08 131
46. Petr Brosch 1971 RBK 00:35:24 +00:11:13 130
47. Libor Hirš 1960 VBM 00:35:37 +00:11:26 129
48. Michal Pekárek 1990 RBK 00:35:38 +00:11:27 128
49. Jan Hübner 1979 CTB 00:36:02 +00:11:51 127
49. Patrik Ptáček 1998 BBM 00:36:02 +00:11:51 127
51. Pavel Zelený 1973 ZBM 00:36:06 +00:11:55 125
52. Michal Drozd 1997 BBM 00:36:54 +00:12:43 124
53. Jiří Klieštík 1980 GBM 00:36:58 +00:12:47 123
54. Jan Král 1969 XBM 00:37:14 +00:13:03 122
55. Richard Pátek 1976 ZBM 00:37:26 +00:13:15 121
56. Tomáš Novotný 1977 nereg. 00:37:31 +00:13:20 120
57. Jindřich Jašek 1991 TBM 00:37:50 +00:13:39 119
58. Ivo Denemarek 1979 BBM 00:38:06 +00:13:55 118
58. Martin Dvořák 1984 ZBM 00:38:06 +00:13:55 118
60. Pavel Kořan 1974 VBM 00:38:11 +00:14:00 116
61. Radek Burdilák 1985 MBM 00:38:18 +00:14:07 115
62. Matěj Žáček 1998 RBK 00:38:27 +00:14:16 114
63. Karel Kněžínek 1984 nereg. 00:38:33 +00:14:22 113
64. Viktor Kučera 1976 ZBM 00:38:55 +00:14:44 112
65. Jáchym Coufal 2002 ZBM 00:38:58 +00:14:47 111
66. Tomáš Doušek 2004 TBM 00:39:01 +00:14:50 110
67. Jiří Mareček 1959 ADA 00:39:40 +00:15:29 109
68. Lukáš König 1980 ZBM 00:40:17 +00:16:06 108
69. Svatoš Coufal 1967 ZBM 00:40:32 +00:16:21 107
70. Jakub Novák 1986 nereg. 00:40:58 +00:16:47 106
71. Ondra Gryc 2004 TBM 00:41:02 +00:16:51 105
72. Michal Gregor 1999 ZBM 00:41:14 +00:17:03 104
73. Radek Musil 1976 nereg. 00:41:29 +00:17:18 103
74. Luboš Minařík 1957 TBM 00:41:32 +00:17:21 102
75. Jiří Kozubík 1988 nereg. 00:41:36 +00:17:25 101
76. Pavel Ptáček st. 1965 BBM 00:41:51 +00:17:40 100
77. Pavel Rotek 1977 ZBM 00:41:54 +00:17:43 99
77. Ivo Hažmuk 1970 GBM 00:41:54 +00:17:43 99
79. Jiří Šafek 1976 ZBM 00:42:11 +00:18:00 97
80. Ondřej Ehl 2004 TBM 00:42:22 +00:18:11 96
80. Pavel Vyskočil 2000 RBK 00:42:22 +00:18:11 96
82. Jiří Hrazdil 1984 nereg. 00:43:01 +00:18:50 94
83. Kryštof Mráz 1996 nereg. 00:43:13 +00:19:02 93
84. Otakar Berka 2000 RBK 00:43:30 +00:19:19 92
85. Petr Novotný 1973 nereg. 00:43:37 +00:19:26 91
86. Jan Charvát 1969 nereg. 00:43:51 +00:19:40 90
87. Nikolaj Jordanov 1965 VBM 00:44:02 +00:19:51 89
88. Štěpán Obrátil 1994 ABM 00:44:09 +00:19:58 88
89. Jan Otoupalík 1971 TBM 00:44:23 +00:20:12 87
90. Viktor Toman 1993 nereg. 00:44:41 +00:20:30 86
91. Milan Jašek 1962 TBM 00:45:03 +00:20:52 85
92. Aleš Bednařík 1973 VLI 00:45:08 +00:20:57 84
93. Vilém Bednařík 2005 VLI 00:46:02 +00:21:51 83
94. David Nečas 1976 TBM 00:47:11 +00:23:00 82
95. Petr Šimek 1967 nereg. 00:47:24 +00:23:13 81
96. Vladimír Dušek 1974 TBM 00:47:53 +00:23:42 80
97. Petr Šenk 1980 VBA 00:48:11 +00:24:00 79
98. Tomáš Trnka 1976 nereg. 00:48:32 +00:24:21 78
99. Pepa Štěrbák 2004 ZBM 00:48:38 +00:24:27 77
100. Zdeněk Cidlík 1967 nereg. 00:48:52 +00:24:41 76
101. Miroslav Bžatek 1970 GBM 00:49:03 +00:24:52 75
102. Filip Hort 1978 nereg. 00:49:48 +00:25:37 74
103. Ondřej Němec 2001 TBM 00:50:10 +00:25:59 73
104. Boris Daněk 1962 nereg. 00:50:50 +00:26:39 72
105. Tomáš Palát 2003 ABM 00:51:24 +00:27:13 71
106. Miloš Dvořák 1973 BBM 00:51:59 +00:27:48 70
107. Jiří Kos 1966 nereg. 00:52:15 +00:28:04 69
108. Petr Hájek 1963 ZBM 00:52:18 +00:28:07 68
109. Jiří Toufar 1966 nereg. 00:52:22 +00:28:11 67
110. Matyáš Tachovský 2002 ZBM 00:52:48 +00:28:37 66
111. Jiří Ježek 1962 PHK 00:53:15 +00:29:04 65
112. Jakub Kura 1991 nereg. 00:53:17 +00:29:06 64
113. Leo Sedlák 1974 nereg. 00:54:01 +00:29:50 63
114. Vojtěch Marek 2004 ZBM 00:55:53 +00:31:42 62
115. Jiří Zbořil 1974 nereg. 00:56:04 +00:31:53 61
116. Tomáš Odehnal 2005 ADA 00:57:27 +00:33:16 60
117. Adam Urbánek 2003 ZBM 00:57:46 +00:33:35 59
118. Jiří Štěpánek 1954 LBM 00:58:15 +00:34:04 58
119. Pavel Fráňa 1959 GBM 01:00:47 +00:36:36 57
120. Petr Viktorin 1987 nereg. 01:01:10 +00:36:59 56
121. Michal Touš 1982 RBK 01:03:55 +00:39:44 55
122. Vladan Zelený 2004 ZBM 01:05:37 +00:41:26 54
123. Pavel Šimeček 1982 MBM 01:07:25 +00:43:14 53
124. Ondřej Stejskal 1988 LBM 01:10:21 +00:46:10 52
125. Jiří Chromý 1958 nereg. 01:26:09 +01:01:58 51
126. Petr Drábek 1967 TTR 01:28:14 +01:04:03 50
127. Vojtěch Drábek 2001 TTR 01:30:24 +01:06:13 49
128. Jáchym Hažmuk 2004 GBM 01:42:43 +01:18:32 48
David Aleš 1975 ASU DISK 0
Václav Hadrava 1981 nereg. DISK 0
Jaromír Justa 1961 PHK DISK 0
Rudolf Richter 1951 ADA DISK 0
Jiří Gawel 1957 BBM DISK 0
Dominik Barát 1993 nereg. DISK 0
Petr Přikryl 1967 ZBM DISK 0
Matej Hraboš 1995 ASU DISK 0
Jan Palas 1985 ZBM DISK 0
Radovan Čech 1978 TBM DISK 0
Marek Minář 2010 ASU DISK 0
Pavel Mokrý 1968 ABM DISK 0
Jakub Dvořák 2005 BBM DISK 0
Tomáš Liščinský 1984 ZBM DISK 0

Výsledky na trati HDD

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta Body
1. Tomáš Urbánek 2006 ZBM 00:15:14 200
2. Radim Cicvárek 2006 ZBM 00:17:06 +00:01:52 190
3. Tomáš Kučera 2006 ZBM 00:17:40 +00:02:26 182
4. Hana Doušková 2006 TBM 00:17:47 +00:02:33 176
5. Filip Schwab 2007 TBM 00:19:08 +00:03:54 172
6. Jonáš Ptáček 2007 TBM 00:19:39 +00:04:25 170
7. Kateřina Doušková 2006 TBM 00:19:50 +00:04:36 169
8. Vojtěch Koča 2006 ZBM 00:20:03 +00:04:49 168
9. Radan Čech 2006 TBM 00:20:23 +00:05:09 167
10. Ondřej Štěpánek 2008 TBM 00:20:25 +00:05:11 166
11. Jáchym Tachovský 2005 ZBM 00:20:54 +00:05:40 165
12. Eliška Němcová 2004 RBK 00:21:11 +00:05:57 164
13. Veronika Mazálková 2009 nereg. 00:22:56 +00:07:42 163
14. Petr Klieštík 2006 GBM 00:23:18 +00:08:04 162
15. Jakub Otoupalík 2012 nereg. 00:23:41 +00:08:27 161
16. Inka Venerová 2007 RBK 00:24:40 +00:09:26 160
17. Lucie Palasova 2005 nereg. 00:25:05 +00:09:51 159
18. Šimon Palas 2008 nereg. 00:25:06 +00:09:52 158
19. František Koča 2011 ZBM 00:25:28 +00:10:14 157
20. Ondřej Brosch 2006 RBK 00:25:54 +00:10:40 156
21. Jan Urválek 2007 TBM 00:27:05 +00:11:51 155
22. Vojtěch Eliáš 2006 TBM 00:27:30 +00:12:16 154
23. Tobiáš Vedra 2006 TBM 00:28:03 +00:12:49 153
24. Johana Čechová 2008 TBM 00:28:30 +00:13:16 152
25. Vilém Doušek 2009 TBM 00:29:50 +00:14:36 151
26. Klára Kočová 2008 ZBM 00:30:07 +00:14:53 150
27. Aneta Dušková 2008 nereg. 00:30:28 +00:15:14 149
28. Max Denemarek 2008 BBM 00:31:25 +00:16:11 148
29. Rudolf Richter 2006 ADA 00:31:34 +00:16:20 147
30. Lukáš Zbořil 2007 nereg. 00:32:25 +00:17:11 146
31. Martina Ehlová 2006 TBM 00:32:37 +00:17:23 145
31. Eva Hiklová 2007 nereg. 00:32:37 +00:17:23 145
33. Marie Anderlová 2009 nereg. 00:32:45 +00:17:31 143
34. Eda Štěrbák 2004 nereg. 00:33:31 +00:18:17 142
35. Šimon Ševčík 2008 nereg. 00:33:47 +00:18:33 141
36. Anna Anderlová 2009 nereg. 00:33:51 +00:18:37 140
37. David Dlouhý 2009 nereg. 00:34:07 +00:18:53 139
38. Viktorie Eliášová 2010 TBM 00:38:00 +00:22:46 138
39. Daniel Mudrák 2006 TBM 00:39:17 +00:24:03 137
40. Barbora Borská 2005 nereg. 00:39:53 +00:24:39 136
41. Anežka Mazálková 2012 nereg. 00:40:16 +00:25:02 135
42. Martin Bulička 2008 ZBM 00:40:24 +00:25:10 134
43. Vojtěch Kozák 2011 TBM 00:40:33 +00:25:19 133
44. Štěpán Stachoň 2000 ZBM 00:40:35 +00:25:21 132
45. Jůlie Kurthová 2010 BBM 00:40:57 +00:25:43 131
46. Amélie Kurthová 2010 BBM 00:41:28 +00:26:14 130
47. Tereza Odehnalová 2008 ADA 00:41:44 +00:26:30 129
48. Veronika Rotková 2008 ZBM 00:44:04 +00:28:50 128
49. Petra Skobová 2015 nereg. 00:44:43 +00:29:29 127
50. Jan Kříž 2012 TTR 00:49:07 +00:33:53 126
51. Klára Buličková 2010 nereg. 00:49:17 +00:34:03 125
52. Karla Vyskočilová 2004 RBK 00:49:46 +00:34:32 124
53. Zuzana Zbořilová 2010 nereg. 00:51:48 +00:36:34 123
54. Julie Ptáčková 2009 TBM 00:55:23 +00:40:09 122
55. Zoe Marie Rawding 2012 VLI 01:02:40 +00:47:26 121
56. Václav Hübner 2011 CTB 01:04:18 +00:49:04 120
57. Zbyšek Hažmuk 2012 GBM 01:05:12 +00:49:58 119
58. Bonifác Heroudek 2009 nereg. 01:24:49 +01:09:35 118
Martin Cicvárek 2008 ZBM DISK 0
Jan Štěpánek 2006 TBM DISK 0
Marek Hadrava 2009 nereg. DISK 0
Renáta Palátová 2006 ABM DISK 0
Ema Fuchsová 2006 TBM DISK 0
Dan Šíma 2006 nereg. DISK 0
Berenika Zelená 2012 nereg. DISK 0

Výsledky dle věkových kategorií

Novinky

14.1.2018 19:34
Děkujeme všem 324 závodníkům, kteří se zúčastnili letošního Adamna Cupu. Je to druhá nejvyšší účast v historii závodu. Těšíme se na vás v dalším ročníku, který se bude konat nejspíše v prosinci letošního roku. Dáme vám včas vědět.

14.1.2018 19:33
Zveřejněny mezičasy závodu.

14.1.2018 19:17
Zveřejněny výsledky.

14.1.2018 16:00
Kdo jste nebyli, můžete si prohlédnout mapy s tratěmi letošního ročníku.

12.1.2018 13:07
Zveřejnili jsme startovky.

8.1.2018 18:21
Zveřejnili jsme parametry tratí. Prostudujte si zejména informace ohledně HDD či zákazu bot s hřeby, ať nejste překvapeni.

8.1.2018 18:19
Pro jistotu připomínáme, že pokud chcete doprovázet své dítě na trati a sami běžet také, musíte si nejdříve odběhnout svoji trať a až pak jít s dítětem! Máte-li tento záměr, tak prosím napiště na chra@adamna.net a my vás zařadíme na začátek startovního pole.

8.1.2018 18:00
Do termínu přihlášek zbývají poslední 3 dny.

7.1.2018 09:24
Nová mapa je připravena. Můžete se podívat na její ukázky.

4.1.2018 22:10
Přípravy jsou v plném proudu. Máme postaveny první prototypy tratí a finišujeme s mapou. Ačkoliv to letos nebude tak zapeklité jako bývá, o volby postupu nebude nouze.

Starší novinky >>

200