Adamna Cup 2015

Datum: 15.03.2015

Ročník: 13.

Místo: Brno - Palackého vrch

Mapa: VUT

Účast: 286 závodníků

Výsledky: viz. níže

Mezičasy: odkaz na externí zdroj

Mapy: odkaz na archiv map

Fotografie

Výsledky na trati D

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta Body
1. Eva Kabáthová 1989 ZBM 00:20:32 200
2. Markéta Tesařová 1994 ZBM 00:20:57 +00:00:25 190
3. Věra Müllerová 1990 VAM 00:21:04 +00:00:32 182
4. Kateřina Chromá 1994 ZBM 00:21:56 +00:01:24 176
5. Magdaléna Tužilová 1994 ZBM 00:21:57 +00:01:25 172
6. Natalia Hiklova 1983 ZBM 00:22:19 +00:01:47 170
6. Hana Hlavová 1988 ZBM 00:22:19 +00:01:47 170
8. Barbora Hrušková 1993 ZBM 00:22:46 +00:02:14 168
9. Zdenka Kozáková 1979 TBM 00:23:32 +00:03:00 167
10. Jindra Hlavová 1989 ZBM 00:23:49 +00:03:17 166
11. Lucie Staňková 1987 ASU 00:24:07 +00:03:35 165
12. Markéta Firešová 1999 ZBM 00:24:15 +00:03:43 164
13. Jitka Jeřábková 1994 TZL 00:24:19 +00:03:47 163
14. Lenka Chroustová 1994 ZBM 00:25:18 +00:04:46 162
15. Marcela Hiršová 1970 VBM 00:25:36 +00:05:04 161
16. Tereza Odehnalová 1997 ABM 00:25:46 +00:05:14 160
17. Kateřina Štěpánková 1976 TBM 00:26:01 +00:05:29 159
18. Lenka Kociánová 1985 VBM 00:26:06 +00:05:34 158
19. Zuzana Klusáčková 1991 TTR 00:26:29 +00:05:57 157
19. Veronika Grycová 1998 TBM 00:26:29 +00:05:57 157
21. Věra Mádlová 1989 ZBM 00:26:30 +00:05:58 155
21. Kamila Mesiarkinová 1982 MBM 00:26:30 +00:05:58 155
23. Tereza Korpasová 1998 LBM 00:26:33 +00:06:01 153
24. Denisa Jemelíková 1993 ZBM 00:27:02 +00:06:30 152
25. Natália Tyszová 1988 LDC 00:27:18 +00:06:46 151
26. Eliška Freibergerová 1999 nereg. 00:27:29 +00:06:57 150
27. Michaela Jurčová 1989 nereg. 00:27:35 +00:07:03 149
28. Eva Adamová 1987 ZBM 00:27:52 +00:07:20 148
28. Zuzana Kožinová 1996 PGP 00:27:52 +00:07:20 148
30. Lucie Korpasová 2001 LBM 00:28:01 +00:07:29 146
31. Anna Auermüllerová 2000 ZBM 00:28:09 +00:07:37 145
32. Monika Pekárková 1992 RBK 00:28:43 +00:08:11 144
33. Hana Nedbálková 1997 ZBM 00:29:07 +00:08:35 143
34. Pavlína Šulerová 1991 ZBM 00:29:12 +00:08:40 142
35. Lucie Mezníková 1991 ZBM 00:29:20 +00:08:48 141
36. Petra Grycová 1974 TBM 00:29:25 +00:08:53 140
37. Zuzana Hendrychová 1989 ZBM 00:29:33 +00:09:01 139
38. Klára Odehnalová 1999 ABM 00:29:58 +00:09:26 138
39. Anežka Hlaváčová 2001 TBM 00:30:50 +00:10:18 137
40. Martina Ploutvová 1985 nereg. 00:31:12 +00:10:40 136
41. Ela Vedrová 2003 TBM 00:31:22 +00:10:50 135
42. Zuzana Rábová 1985 RBK 00:31:23 +00:10:51 134
43. Zuzana Chmelíková 1993 VBM 00:31:48 +00:11:16 133
44. Regina Mokrá 1968 ABM 00:31:59 +00:11:27 132
45. Ludmila Ondrouchová 1970 ADA 00:32:19 +00:11:47 131
46. Hana Justová 1985 PHK 00:32:34 +00:12:02 130
47. Naďa Obrátilová 1966 ABM 00:32:36 +00:12:04 129
48. Vlasta Doušková 1970 TBM 00:33:02 +00:12:30 128
49. Eva Mulíčková 1974 ABM 00:33:16 +00:12:44 127
50. Jitka Kabáthová 1955 ZBM 00:33:52 +00:13:20 126
51. Andrea Firešová 1973 ZBM 00:34:10 +00:13:38 125
52. Lenka Hrušková 1962 ZBM 00:35:36 +00:15:04 124
53. Johana Gombíková 2000 ZBM 00:36:20 +00:15:48 123
54. Helena Procházková 1953 TBM 00:37:36 +00:17:04 122
55. Lenka Raudenska 1981 nereg. 00:38:18 +00:17:46 121
56. Radka Hájková 1966 nereg. 00:38:42 +00:18:10 120
57. Hana Odstrčilová 1975 nereg. 00:38:54 +00:18:22 119
57. Jana Schwarzová 1984 nereg. 00:38:54 +00:18:22 119
59. Kateřina Jégrová 1990 nereg. 00:38:58 +00:18:26 117
60. Dagmar Vršková 1978 ZBM 00:39:02 +00:18:30 116
61. Dana Králová 1976 XBM 00:39:34 +00:19:02 115
62. Zora Čelechovská 1974 UBM 00:39:36 +00:19:04 114
63. Irena Peřinková 1965 BBM 00:40:12 +00:19:40 113
64. Dita Kršková 1972 UBM 00:41:34 +00:21:02 112
65. Daniela Bednaříková 1977 VLI 00:42:51 +00:22:19 111
66. Adéla Bednaříková 2000 VLI 00:43:02 +00:22:30 110
67. Věra Salajkova 1955 LBM 00:45:59 +00:25:27 109
68. Alena Finstrlová 1975 nereg. 00:47:51 +00:27:19 108
69. Marcela Fuchsová 1972 nereg. 00:48:23 +00:27:51 107
70. Veronika Dlouhá 1977 nereg. 00:51:00 +00:30:28 106
71. Zdenka Křížová 1950 PZR 00:51:33 +00:31:01 105
72. Lenka Matyášová 1964 LBM 00:52:00 +00:31:28 104
73. Jolana Králová 2003 TBM 00:52:12 +00:31:40 103
74. Olga Otrusinová 1986 VBM 00:52:42 +00:32:10 102
75. Eva Chromá 1963 nereg. 00:56:13 +00:35:41 101
76. Aneta Nedělková 1999 nereg. 00:58:56 +00:38:24 100
77. Sylva Štěpánská 1962 nereg. 00:59:49 +00:39:17 99
78. Soňa Dudešková 1986 nereg. 01:03:33 +00:43:01 98
Kristýna Vojtíšková 1986 nereg. DISK 0
Emma Bednaříková 2003 VLI DISK 0
Eva Gregorová 1977 nereg. DISK 0
Jitka Tesařová 1964 RBK DISK 0
Lucie Broschová 1974 RBK DISK 0
Jitka Čechová 1983 VBM DISK 0
Eva Malivánková 1999 ZBM DISK 0
Vanda Hošaková 1996 ASU DISK 0
Markéta Hrbáčková 1999 ZBM DISK 0

Výsledky na trati H

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta Body
1. Jan Procházka 1984 PGP 00:19:44 200
2. Pavel Brlica 1993 ZBM 00:20:36 +00:00:52 190
3. Adam Chloupek 1993 ZBM 00:20:56 +00:01:12 182
4. Štěpán Zimmermann 1991 ZBM 00:21:27 +00:01:43 176
5. Jiří Nečas 1991 TZL 00:21:34 +00:01:50 172
6. David Vedra 1974 TBM 00:22:12 +00:02:28 170
7. Jakub Zimmermann 1989 ZBM 00:22:28 +00:02:44 169
8. Martin Melecký 1990 AOP 00:22:29 +00:02:45 168
9. Osvald Kozák 1982 TBM 00:22:31 +00:02:47 167
10. Jakub Hruška 1995 ZBM 00:22:39 +00:02:55 166
11. Tomáš Bořil 1988 ZBM 00:23:02 +00:03:18 165
12. Stanislav Mokrý 1992 ABM 00:23:05 +00:03:21 164
13. Ondřej Novotný 1992 ABM 00:23:11 +00:03:27 163
14. Štěpán Dlabaja 1985 TZL 00:23:28 +00:03:44 162
15. Jan Zháňal 1987 ZBM 00:23:35 +00:03:51 161
16. Petr Palát 1974 ABM 00:24:08 +00:04:24 160
17. Jiří Zelinka 1987 MBM 00:24:16 +00:04:32 159
18. Štěpán Hrobař 1991 ASU 00:24:25 +00:04:41 158
19. Ondřej Mokrý 1994 ABM 00:24:39 +00:04:55 157
20. Jan Drábek 1985 ZBM 00:24:42 +00:04:58 156
21. Libor Zřídkaveselý 1972 ZBM 00:24:50 +00:05:06 155
22. Vojtěch Dvorský 1994 SKM 00:25:11 +00:05:27 154
23. Martin Stehlík 1985 ZBM 00:25:27 +00:05:43 153
24. Jiří Ehl 1977 TBM 00:25:39 +00:05:55 152
25. Zdeněk Mazal 1981 VBM 00:25:43 +00:05:59 151
26. Vít Suchomel 1984 MBM 00:26:05 +00:06:21 150
27. Tomáš Zelenka 1990 PHK 00:26:09 +00:06:25 149
28. Radim Kheil 1973 PBM 00:26:12 +00:06:28 148
29. Vladimír Kelbl 1997 ZBM 00:26:16 +00:06:32 147
30. Patrik Ptáček 1998 BBM 00:26:27 +00:06:43 146
31. Lukáš Cintula 1991 nereg. 00:26:29 +00:06:45 145
32. Luděk Finstrle 1979 ZBM 00:26:47 +00:07:03 144
33. Petr Přikryl 1967 ZBM 00:27:20 +00:07:36 143
34. Jaroslav Koča 1982 ZBM 00:27:22 +00:07:38 142
35. Jan Pavelka 1985 MBM 00:27:27 +00:07:43 141
36. Tomáš Liščinský 1984 ZBM 00:27:34 +00:07:50 140
37. Daniel Autrata 1990 TBM 00:27:37 +00:07:53 139
38. Štěpán Obrátil 1994 ABM 00:27:44 +00:08:00 138
39. Michal Šrubař 1986 MBM 00:28:04 +00:08:20 137
40. Martin Chmelař 1995 ASU 00:28:08 +00:08:24 136
41. Ondřej Sáňka 1984 MBM 00:28:19 +00:08:35 135
42. Jiří Urválek 1961 TBM 00:28:23 +00:08:39 134
43. Radek Burdilák 1985 MBM 00:28:29 +00:08:45 133
44. Jan Král 1969 XBM 00:28:47 +00:09:03 132
45. Jakub Šesták 1990 RBK 00:28:50 +00:09:06 131
46. Michal Drozd 1997 BBM 00:28:55 +00:09:11 130
47. Martin Kulich 1990 nereg. 00:28:59 +00:09:15 129
48. Ivo Cicvárek 1975 ZBM 00:29:27 +00:09:43 128
49. Ivo Krajcar 1995 SKM 00:29:40 +00:09:56 127
50. Roman Vlček 1970 SKM 00:29:43 +00:09:59 126
51. Jan Kovář 1983 nereg. 00:29:44 +00:10:00 125
52. Pavel Kořan 1974 VBM 00:29:50 +00:10:06 124
53. Jakub Jirásek 1986 TTR 00:30:16 +00:10:32 123
54. Pavel Ptáček st. 1965 BBM 00:30:24 +00:10:40 122
55. Pavel Mokrý 1968 ABM 00:30:41 +00:10:57 121
56. Luděk Odehnal 1974 ADA 00:30:42 +00:10:58 120
57. Jiří Mareček 1959 ADA 00:30:47 +00:11:03 119
58. Jan Mokrý 1966 ABM 00:30:56 +00:11:12 118
58. Martin Beneš 1976 nereg. 00:30:56 +00:11:12 118
60. Stanislav Vaculík 1980 nereg. 00:31:08 +00:11:24 116
61. David Rajnoha 2000 UBM 00:31:18 +00:11:34 115
62. David Aleš 1975 ASU 00:31:22 +00:11:38 114
63. Ondřej Mulíček 1974 ABM 00:31:40 +00:11:56 113
64. Jaroslav Korpas 1961 LBM 00:31:41 +00:11:57 112
65. Pavel Zelený 1973 ZBM 00:31:54 +00:12:10 111
66. Radek Musil 1976 nereg. 00:32:01 +00:12:17 110
67. Karel Kněžínek 1984 nereg. 00:32:13 +00:12:29 109
68. Miroslav Rajnoha 1971 UBM 00:32:43 +00:12:59 108
69. Jakub Konečný 1992 nereg. 00:32:47 +00:13:03 107
69. Jakub Macošek 1990 nereg. 00:32:47 +00:13:03 107
71. Petr Patočka 1963 BBM 00:33:05 +00:13:21 105
72. Jan Sedlář 2000 TBM 00:33:09 +00:13:25 104
73. Matúš Šabík 1990 nereg. 00:33:16 +00:13:32 103
74. Vít Bravený 1991 ZBM 00:33:43 +00:13:59 102
75. Viktor Kučera 1976 nereg. 00:33:56 +00:14:12 101
76. Alexandr Jordanov 1995 ZBM 00:33:59 +00:14:15 100
77. Jiří Bařina 1981 SBK 00:34:02 +00:14:18 99
78. Šimon Peřinka 1997 BBM 00:34:03 +00:14:19 98
79. Michal Pekárek 1990 RBK 00:34:28 +00:14:44 97
80. Viktor Čech 1980 VBM 00:34:34 +00:14:50 96
80. Ondra Gryc 2004 TBM 00:34:34 +00:14:50 96
82. Lubomír Trš 1973 PBM 00:34:45 +00:15:01 94
83. Nikolaj Jordanov 1965 VBM 00:34:48 +00:15:04 93
84. Jáchym Coufal 2002 ZBM 00:35:29 +00:15:45 92
85. Jakub Drahotský 1994 nereg. 00:35:34 +00:15:50 91
86. Luboš Minařík 1957 TBM 00:36:09 +00:16:25 90
87. Svatoš Coufal 1967 ZBM 00:36:35 +00:16:51 89
88. Libor Hirš 1960 VBM 00:36:54 +00:17:10 88
89. Robert Kurečka 1972 ABM 00:36:58 +00:17:14 87
90. Ondřej Toman 1975 LBM 00:37:03 +00:17:19 86
91. Petr Novotný 1973 nereg. 00:37:13 +00:17:29 85
92. Tomáš Doušek 2004 TBM 00:38:13 +00:18:29 84
93. Matěj Čelechovský 2002 UBM 00:38:26 +00:18:42 83
94. Zdeněk Cidlík 1967 nereg. 00:38:57 +00:19:13 82
95. Vladimír Dušek 1974 nereg. 00:39:03 +00:19:19 81
96. Václav Štěpánský 1961 ZBM 00:39:22 +00:19:38 80
97. Petr Šimek 1967 nereg. 00:39:34 +00:19:50 79
97. Marek Palát 1970 ABM 00:39:34 +00:19:50 79
99. Ivo Ligurský 1990 nereg. 00:39:42 +00:19:58 77
100. Jiří Kos 1966 nereg. 00:39:49 +00:20:05 76
101. Tomáš Palát 2003 ABM 00:40:18 +00:20:34 75
102. Emil Bauer 1944 VBM 00:41:01 +00:21:17 74
103. David Otrusina 1982 VBM 00:41:08 +00:21:24 73
104. Viktor Kvita 1975 nereg. 00:41:17 +00:21:33 72
105. Jiří Thiemel 1989 ASU 00:41:18 +00:21:34 71
106. Aleš Marek 1979 nereg. 00:41:45 +00:22:01 70
107. Pavel Fráňa 1959 nereg. 00:42:12 +00:22:28 69
108. Filip Slaný 2001 ZBM 00:42:18 +00:22:34 68
109. Jiří Hrazdil 1984 nereg. 00:42:52 +00:23:08 67
110. Matej Leitner 1991 nereg. 00:43:27 +00:23:43 66
111. Pavel Menšík 1983 nereg. 00:43:31 +00:23:47 65
112. Tomáš Konečný 1993 nereg. 00:43:45 +00:24:01 64
113. Michal Gregor 1999 nereg. 00:43:54 +00:24:10 63
114. Jan Procházka 1949 TBM 00:44:45 +00:25:01 62
115. Aleš Bednařík 1973 VLI 00:44:53 +00:25:09 61
116. Jiří Toufar 1966 nereg. 00:46:09 +00:26:25 60
117. Jan Fuchs 1971 nereg. 00:46:56 +00:27:12 59
118. Pavel Kříž 1948 PZR 00:47:35 +00:27:51 58
119. Petr Matyáš 1961 LBM 00:49:03 +00:29:19 57
120. Miroslav Ruda 1971 UBM 00:49:05 +00:29:21 56
121. David Gregor 1975 nereg. 00:49:22 +00:29:38 55
122. Michal Touš 1982 RBK 00:49:36 +00:29:52 54
123. Patrik Kvita 2004 nereg. 00:50:30 +00:30:46 53
124. Miroslav Ruda 2002 UBM 00:50:58 +00:31:14 52
125. Adam Urbánek 2003 ZBM 00:52:51 +00:33:07 51
126. Kamil Přikryl 1941 PBM 00:54:00 +00:34:16 50
127. Jan Vřešťál 1939 nereg. 00:54:17 +00:34:33 49
128. Jiří Štěpánek 1954 LBM 00:54:28 +00:34:44 48
129. Leo Sedlák 1974 nereg. 00:58:00 +00:38:16 47
130. Vojtěch Marek 2004 ZBM 00:58:56 +00:39:12 46
131. Miroslav Obrátil 1965 ABM 01:00:53 +00:41:09 45
132. Jiří Chromý 1958 nereg. 01:02:03 +00:42:19 44
133. Ondřej Stejskal 1988 LBM 01:08:09 +00:48:25 43
134. Jan Charvát 1969 nereg. 01:22:08 +01:02:24 42
Oldřich Denemarek 1951 BBM DISK 0
Lubomír Markovič 1976 nereg. DISK 0
Marek Schwarz nereg. DISK 0
Miloš Ryšavý 1976 ZBM DISK 0
Radek Smutný 1967 ABM DISK 0
Martin Baše 1984 nereg. DISK 0
Adam Kožoušek 1985 nereg. DISK 0
Ondřej Hlaváč 1999 TBM DISK 0
Vítězslav Khýn 1983 ASU DISK 0
Tomáš Rajnoha 2003 UBM DISK 0

Výsledky na trati HDD

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta Body
1. Adam Zřídkaveselý 2005 ZBM 00:14:55 200
2. Viktorie Ryšavá 2007 ZBM 00:14:56 +00:00:01 190
3. Tomáš Odehnal 2005 ADA 00:14:58 +00:00:03 182
4. Ondřej Brosch 2006 RBK 00:15:29 +00:00:34 176
5. Martin Zřídkaveselý 2008 ZBM 00:15:52 +00:00:57 172
6. Radim Cicvárek 2006 ZBM 00:16:32 +00:01:37 170
7. Tomáš Urbánek 2006 ZBM 00:16:33 +00:01:38 169
8. Klára Mazálková 2005 nereg. 00:17:00 +00:02:05 168
9. Jan Štěpánek 2006 TBM 00:17:24 +00:02:29 167
10. Vojtěch Koča 2006 ZBM 00:18:23 +00:03:28 166
11. Radka Čelechovská 2004 UBM 00:18:26 +00:03:31 165
12. Vilém Bednařík 2005 VLI 00:19:24 +00:04:29 164
13. Tomáš Kučera 2006 ZBM 00:19:31 +00:04:36 163
14. Tobiáš Vedra 2006 TBM 00:19:32 +00:04:37 162
15. Eva Hiklová 2007 nereg. 00:19:36 +00:04:41 161
16. Ondřej Štěpánek 2008 TBM 00:19:44 +00:04:49 160
17. Martina Ehlová 2006 TBM 00:20:00 +00:05:05 159
18. Julie Finstrlová 2005 ZBM 00:21:02 +00:06:07 158
19. Albert Chmelík 2004 GBM 00:21:16 +00:06:21 157
20. Klára Kurečková 2006 ABM 00:22:25 +00:07:30 156
21. Libuše Mazálková 2006 nereg. 00:22:40 +00:07:45 155
22. Kristýna Finstrlová 2007 ZBM 00:22:53 +00:07:58 154
23. Gabriel Gombík 2004 nereg. 00:22:57 +00:08:02 153
24. Rea Coufalová 2009 nereg. 00:23:01 +00:08:06 152
25. Thea Coufalová 2010 nereg. 00:23:08 +00:08:13 151
26. Tereza Dušková 2005 TBM 00:23:45 +00:08:50 150
27. Vladan Zelený 2004 ZBM 00:24:32 +00:09:37 149
28. Natálie Havlová 2005 nereg. 00:24:42 +00:09:47 148
29. Ema Fuchsová 2006 TBM 00:26:13 +00:11:18 147
30. Zbyněk Chaloupka 2004 nereg. 00:27:08 +00:12:13 146
31. Martin Zouhar 2005 nereg. 00:27:12 +00:12:17 145
32. Lucie Hlaváčová 2006 TBM 00:27:23 +00:12:28 144
33. Filip Marek 2007 nereg. 00:27:48 +00:12:53 143
34. Veronika Mazálková 2009 nereg. 00:28:44 +00:13:49 142
35. Nela Sedláková 2013 nereg. 00:29:00 +00:14:05 141
36. David Dlouhý 2009 nereg. 00:30:32 +00:15:37 140
37. Šimon Beneš 2009 nereg. 00:31:07 +00:16:12 139
38. Martin Cicvárek 2008 ZBM 00:31:36 +00:16:41 138
39. Jan Ondrouch 2008 nereg. 00:31:52 +00:16:57 137
40. Jakub Smutný 2005 ABM 00:32:38 +00:17:43 136
41. Jan Urválek 2007 TBM 00:34:56 +00:20:01 135
42. Iva Gregorová 2002 nereg. 00:35:58 +00:21:03 134
43. Denisa Králová 2005 TBM 00:36:32 +00:21:37 133
44. Robert Chmelík 2007 GMB 00:40:40 +00:25:45 132
45. Karla Vyskočilová 2004 RBK 00:45:24 +00:30:29 131
46. Marek Fuchs 2006 TBM 00:46:37 +00:31:42 130
47. Martin Ondrouch 2005 ADA 01:02:04 +00:47:09 129
Klára Kočová 2008 ZBM DISK 0
Pepa Štěrbák 2004 nereg. DISK 0
Renáta Palátová 2006 ABM DISK 0

Výsledky dle věkových kategorií

Novinky

14.1.2018 19:34
Děkujeme všem 324 závodníkům, kteří se zúčastnili letošního Adamna Cupu. Je to druhá nejvyšší účast v historii závodu. Těšíme se na vás v dalším ročníku, který se bude konat nejspíše v prosinci letošního roku. Dáme vám včas vědět.

14.1.2018 19:33
Zveřejněny mezičasy závodu.

14.1.2018 19:17
Zveřejněny výsledky.

14.1.2018 16:00
Kdo jste nebyli, můžete si prohlédnout mapy s tratěmi letošního ročníku.

12.1.2018 13:07
Zveřejnili jsme startovky.

8.1.2018 18:21
Zveřejnili jsme parametry tratí. Prostudujte si zejména informace ohledně HDD či zákazu bot s hřeby, ať nejste překvapeni.

8.1.2018 18:19
Pro jistotu připomínáme, že pokud chcete doprovázet své dítě na trati a sami běžet také, musíte si nejdříve odběhnout svoji trať a až pak jít s dítětem! Máte-li tento záměr, tak prosím napiště na chra@adamna.net a my vás zařadíme na začátek startovního pole.

8.1.2018 18:00
Do termínu přihlášek zbývají poslední 3 dny.

7.1.2018 09:24
Nová mapa je připravena. Můžete se podívat na její ukázky.

4.1.2018 22:10
Přípravy jsou v plném proudu. Máme postaveny první prototypy tratí a finišujeme s mapou. Ačkoliv to letos nebude tak zapeklité jako bývá, o volby postupu nebude nouze.

Starší novinky >>

200