Výsledky závodu

Adamna Cup 2017, 15. ročník, Brno - Kamenná kolonie

Výsledky na trati D

Poř.JménoRočníkOddílČasZtrátaBody
1. Eva Kabáthová 1989 ZBM 00:14:37 200
2. Markéta Firešová 1999 ZBM 00:15:46 +00:01:09 190
3. Kateřina Chromá 1994 ZBM 00:16:12 +00:01:35 182
4. Natalia Hiklova 1983 ZBM 00:16:31 +00:01:54 176
5. Veronika Grycová 1998 TBM 00:16:58 +00:02:21 172
6. Barbora Hrušková 1993 ZBM 00:17:11 +00:02:34 170
7. Jitka Jeřábková 1994 TZL 00:17:18 +00:02:41 169
8. Kateřina Grycová 2000 TBM 00:17:19 +00:02:42 168
8. Kateřina Štěpánková 1976 TBM 00:17:19 +00:02:42 168
10. Martina Vališová 1996 OSN 00:17:20 +00:02:43 166
11. Adéla Chromá 1988 TBM 00:17:29 +00:02:52 165
11. Kamila Špringlová 2000 TBM 00:17:29 +00:02:52 165
13. Lucie Korpasová 2001 TBM 00:17:55 +00:03:18 163
14. Anežka Hlaváčová 2001 TBM 00:18:06 +00:03:29 162
15. Tereza Korpasová 1998 LBM 00:18:35 +00:03:58 161
16. Markéta Mulíčková 2003 ABM 00:18:42 +00:04:05 160
17. Petra Dittrichová 1987 KON 00:19:48 +00:05:11 159
18. Lenka Kociánová 1985 VBM 00:19:49 +00:05:12 158
18. Hana Nedbálková 1997 ZBM 00:19:49 +00:05:12 158
20. Michaela Jurčová 1989 MBM 00:20:08 +00:05:31 156
21. Hana La-Carbonara 1976 TBM 00:20:11 +00:05:34 155
22. Markéta Uhnavá 1984 ZBM 00:20:13 +00:05:36 154
23. Hana Fučíková 1977 VBM 00:20:27 +00:05:50 153
24. Zuzana Hendrychová 1989 ZBM 00:20:28 +00:05:51 152
25. Petra Palasová 1986 ZBM 00:20:43 +00:06:06 151
26. Eva Malivánková 1999 ZBM 00:20:58 +00:06:21 150
27. Lenka Kočová 1981 ZBM 00:21:03 +00:06:26 149
28. Monika Pekárková 1992 RBK 00:21:20 +00:06:43 148
29. Marcela Hiršová 1970 VBM 00:21:34 +00:06:57 147
30. Jana Matušková 1999 RBK 00:21:41 +00:07:04 146
31. Lucie Boháčová 1987 PTE 00:21:48 +00:07:11 145
32. Vlasta Doušková 1970 TBM 00:22:11 +00:07:34 144
33. Anežka Bolechová 1990 LPU 00:22:45 +00:08:08 143
34. Kateřina Jégrová 1990 nereg. 00:22:51 +00:08:14 142
35. Jana Königová 1986 ZBM 00:22:56 +00:08:19 141
36. Lucie Cicvárková 1976 ZBM 00:22:59 +00:08:22 140
37. Naďa Obrátilová 1966 ABM 00:23:21 +00:08:44 139
38. Gabriela Dovrtělová 1986 nereg. 00:23:40 +00:09:03 138
39. Dagmar Vršková 1978 ZBM 00:24:01 +00:09:24 137
40. Ivana Smětáková 1981 HLV 00:24:23 +00:09:46 136
41. Hana Chvílová 1997 nereg. 00:24:26 +00:09:49 135
42. Pavla Ehlová 1973 TBM 00:24:40 +00:10:03 134
43. Radka Hájková 1966 nereg. 00:24:57 +00:10:20 133
43. Regina Mokrá 1968 ABM 00:24:57 +00:10:20 133
45. Jan Dressler 1979 SBK 00:24:58 +00:10:21 131
46. Dora Jirásková 1980 nereg. 00:25:29 +00:10:52 130
47. Zuzana Dittrichová 1991 KON 00:25:31 +00:10:54 129
48. Daniela Bednaříková 1977 VLI 00:25:42 +00:11:05 128
49. Marcela Fuchsová 1972 nereg. 00:26:13 +00:11:36 127
50. Lenka Hrušková 1962 ZBM 00:26:32 +00:11:55 126
51. Lucie Matulová 1988 ADA 00:26:41 +00:12:04 125
52. Veronika Tomanová 1977 LBM 00:26:49 +00:12:12 124
53. Klára Bašeová 2002 ZBM 00:26:50 +00:12:13 123
54. Jana Stehlíková 1986 TZL 00:26:59 +00:12:22 122
55. Iva Miková 1970 TBM 00:27:13 +00:12:36 121
56. Eliška Bendáková 1992 LTU 00:27:29 +00:12:52 120
57. Magdalena Bašeová 1973 nereg. 00:27:34 +00:12:57 119
58. Zora Čelechovská 1974 UBM 00:28:01 +00:13:24 118
59. Eliška Drábková 2001 TTR 00:28:09 +00:13:32 117
60. Jana Střelická 1977 nereg. 00:28:13 +00:13:36 116
60. Zdena Zemanová 1986 nereg. 00:28:13 +00:13:36 116
62. Adéla Bednaříková 2000 VLI 00:28:23 +00:13:46 114
63. Radana Dušková 1975 nereg. 00:29:11 +00:14:34 113
64. Veronika Obdržálková 2002 nereg. 00:30:01 +00:15:24 112
65. Barbora Šimečková 1981 nereg. 00:31:17 +00:16:40 111
66. Irena Peřinková 1965 BBM 00:31:30 +00:16:53 110
67. Bohumila Klangová 1976 ZBM 00:32:17 +00:17:40 109
68. Eva Gregorová 1977 nereg. 00:32:46 +00:18:09 108
69. Hana Barnatová 1977 nereg. 00:33:33 +00:18:56 107
70. Alžbeta Stehlíková 1987 nereg. 00:34:21 +00:19:44 106
71. Daniela Hanousková Boučková 1972 ABM 00:36:22 +00:21:45 105
72. Klára Kročová 1994 ZBM 00:36:47 +00:22:10 104
73. Leona Fousková 1974 RBK 00:39:47 +00:25:10 103
74. Janka Kotrlová 1989 nereg. 00:39:52 +00:25:15 102
75. Jitka Tesařová 1964 RBK 00:45:12 +00:30:35 101
76. Radmila Obdržálková 1975 nereg. 00:51:16 +00:36:39 100
77. Nela Králová 1988 nereg. 00:53:23 +00:38:46 99
78. Dagmar Minaříková 1968 nereg. 00:58:24 +00:43:47 98
79. Veronika Škodáková 1981 nereg. 00:58:50 +00:44:13 97
Petra Grycová 1974 TBM DISK 0
Marcela Čechová 1976 TBM DISK 0
Alena Finstrlová 1975 ZBM DISK 0
Iva Janská 1957 LBM DISK 0

Výsledky na trati H

Poř.JménoRočníkOddílČasZtrátaBody
1. Pavel Brlica 1993 ZBM 00:15:04 200
2. Štěpán Dlabaja 1985 TZL 00:15:18 +00:00:14 190
3. Štěpán Zimmermann 1991 ZBM 00:15:32 +00:00:28 182
4. Stanislav Mokrý 1992 ZBM 00:15:38 +00:00:34 176
5. Vladimír Kelbl 1997 ZBM 00:16:17 +00:01:13 172
6. Jan Zháňal 1987 ZBM 00:16:35 +00:01:31 170
7. Bronislav Přibyl 1986 TZL 00:16:51 +00:01:47 169
8. Libor Zřídkaveselý 1972 ZBM 00:16:55 +00:01:51 168
9. Johan Vavrys 1993 LCE 00:17:02 +00:01:58 167
10. Adam Kazda 1991 ZBM 00:17:09 +00:02:05 166
11. Jakub Hruška 1995 ZBM 00:17:14 +00:02:10 165
12. Jiří Zelinka 1987 MBM 00:17:15 +00:02:11 164
13. Ondřej Mokrý 1994 ABM 00:17:21 +00:02:17 163
14. Radim Kligl 2001 TBM 00:17:25 +00:02:21 162
15. Radovan Čech 1978 TBM 00:17:27 +00:02:23 161
16. Jan Palas 1985 ZBM 00:17:40 +00:02:36 160
17. Tomáš Hikl 1981 ZBM 00:17:45 +00:02:41 159
18. Tomáš Bořil 1988 ZBM 00:17:46 +00:02:42 158
19. Jan Drábek 1985 ZBM 00:17:55 +00:02:51 157
20. Eda Štěrbák 1975 ZBM 00:17:59 +00:02:55 156
21. Martin Stehlík 1985 ZBM 00:18:04 +00:03:00 155
22. Martin Kinc 1999 ZBM 00:18:06 +00:03:02 154
22. Karel Fučík 1972 VBM 00:18:06 +00:03:02 154
24. Filip Adámek 2001 ABM 00:18:11 +00:03:07 152
25. Petr Palát 1974 ABM 00:18:13 +00:03:09 151
26. Petr Matula 1982 ADA 00:18:15 +00:03:11 150
27. Jan Dušátko 1985 PHK 00:18:33 +00:03:29 149
28. Jiří Ježek 1984 PHK 00:18:39 +00:03:35 148
29. Jan Polášek 1986 TZL 00:18:56 +00:03:52 147
30. Jiří Ehl 1977 TBM 00:19:03 +00:03:59 146
31. Zdeněk Mazal 1981 VBM 00:19:06 +00:04:02 145
32. Jakub Šrom 1995 nereg. 00:19:16 +00:04:12 144
33. Michal Šrubař 1986 ASU 00:19:33 +00:04:29 143
34. Jáchym Coufal 2002 ZBM 00:19:40 +00:04:36 142
35. David Pokorný 1997 SRK 00:19:47 +00:04:43 141
36. Štěpán Obrátil 1994 ABM 00:19:58 +00:04:54 140
37. Jaroslav Koča 1982 ZBM 00:20:01 +00:04:57 139
38. Martin Kulich 1990 ZBM 00:20:04 +00:05:00 138
39. Vojta Gryc 2001 TBM 00:20:09 +00:05:05 137
40. Peter Vričan 1989 nereg. 00:20:26 +00:05:22 136
41. Tomáš Doušek 2004 TBM 00:20:31 +00:05:27 135
42. Stanislav Vaculík 1980 ZBM 00:20:42 +00:05:38 134
43. Luděk Finstrle 1979 ZBM 00:20:55 +00:05:51 133
44. Roman Vlček 1970 SKM 00:20:56 +00:05:52 132
45. Jan Drbal 1971 PGP 00:21:02 +00:05:58 131
45. Jaroslav Rygl 1970 TBM 00:21:02 +00:05:58 131
47. Filipe Farinha 1982 GD4C 00:21:05 +00:06:01 129
48. Jakub Novák 1986 nereg. 00:21:24 +00:06:20 128
49. Jiří Kozubík 1988 nereg. 00:21:32 +00:06:28 127
50. Pavel Kořan 1974 VBM 00:21:44 +00:06:40 126
51. Radek Smutný 1967 ABM 00:22:08 +00:07:04 125
52. David Aleš 1975 ASU 00:22:19 +00:07:15 124
53. Martin Dvořák 1984 ZBM 00:22:20 +00:07:16 123
54. Jan Mokrý 1966 ABM 00:22:28 +00:07:24 122
55. Petr Brosch 1971 RBK 00:22:29 +00:07:25 121
56. Marcel Skřivánek 1977 JPV 00:22:34 +00:07:30 120
56. Adam Kožoušek 1985 ZBM 00:22:34 +00:07:30 120
58. Vít Suchomel 1984 MBM 00:22:36 +00:07:32 118
58. Jaroslav Korpas 1961 LBM 00:22:36 +00:07:32 118
60. Jan Kovář 1983 nereg. 00:22:40 +00:07:36 116
61. Radek Musil 1976 nereg. 00:22:46 +00:07:42 115
62. Lukáš König 1980 ZBM 00:22:55 +00:07:51 114
63. Petr Sedlář 1973 TBM 00:23:16 +00:08:12 113
64. Petr Svoboda 1971 ABM 00:23:21 +00:08:17 112
65. Richard Pátek 1976 ZBM 00:23:22 +00:08:18 111
66. Pavel Šimeček 1982 nereg. 00:23:32 +00:08:28 110
67. Ivo Cicvárek 1975 ZBM 00:23:39 +00:08:35 109
68. Pavel Zelený 1973 ZBM 00:23:59 +00:08:55 108
69. Marek Strečko 1991 ASU 00:24:02 +00:08:58 107
70. Pavel Rotek 1977 ZBM 00:24:04 +00:09:00 106
71. Jiří Kavan 1994 SKM 00:24:11 +00:09:07 105
71. Jan Král 1969 XBM 00:24:11 +00:09:07 105
73. Matěj Cícha 2001 TTR 00:24:12 +00:09:08 103
74. Michal Gregor 1999 ZBM 00:24:19 +00:09:15 102
75. Libor Hirš 1960 VBM 00:24:28 +00:09:24 101
75. Matěj Čelechovský 2002 UBM 00:24:28 +00:09:24 101
77. Ondra Gryc 2004 TBM 00:24:52 +00:09:48 99
78. Svatoš Coufal 1967 ZBM 00:24:53 +00:09:49 98
79. Tomáš Kolbaba 1982 ZBM 00:25:22 +00:10:18 97
80. Pavel Pulec 1962 VBM 00:25:23 +00:10:19 96
81. Nikolaj Jordanov 1965 VBM 00:25:39 +00:10:35 95
82. Michal Karásek 1979 ZPV 00:26:20 +00:11:16 94
83. Pavel Zabloudil 1950 TBM 00:26:31 +00:11:27 93
84. Martin Prudík 1987 nereg. 00:26:42 +00:11:38 92
85. Petr Novotný 1973 nereg. 00:26:48 +00:11:44 91
86. Aleš Bednařík 1973 VLI 00:27:18 +00:12:14 90
87. Miloš Dvořák 1973 BBM 00:27:44 +00:12:40 89
88. Vojtěch Drábek 2001 TTR 00:27:53 +00:12:49 88
89. Jiří Šafek 1976 ZBM 00:28:02 +00:12:58 87
90. Martin Fousek 1978 RBK 00:28:03 +00:12:59 86
91. Petr Trávníček 1984 ADA 00:28:21 +00:13:17 85
92. Libor Slabák 1990 nereg. 00:28:33 +00:13:29 84
92. Vladimír Dušek 1974 TBM 00:28:33 +00:13:29 84
94. Kamil Hanousek 1974 nereg. 00:28:43 +00:13:39 82
95. Jan Vaishar 1983 nereg. 00:28:53 +00:13:49 81
96. Martin Vlček 1999 SKM 00:29:07 +00:14:03 80
97. Jan Otoupalík 1971 TBM 00:29:24 +00:14:20 79
98. Tomáš Horký 1967 TBM 00:29:44 +00:14:40 78
99. David Nečas 1976 TBM 00:32:04 +00:17:00 77
100. Emil Bauer 1944 VBM 00:32:28 +00:17:24 76
101. Miroslav Beránek 1977 ZBM 00:32:45 +00:17:41 75
102. Petr Drábek 1967 TTR 00:33:27 +00:18:23 74
103. Jan Fuchs 1971 nereg. 00:33:38 +00:18:34 73
104. Jiří Štěpánek 1954 LBM 00:34:48 +00:19:44 72
105. Petr Viktorin 1987 nereg. 00:35:12 +00:20:08 71
106. Karel Lažek 1987 nereg. 00:35:28 +00:20:24 70
107. Petr Špirk 1985 nereg. 00:36:16 +00:21:12 69
108. Ladislav Jadviščok 1951 UOL 00:38:15 +00:23:11 68
109. Milan Obdržálek nereg. 00:39:02 +00:23:58 67
110. Claudio La-Carbonara 1973 TBM 00:39:04 +00:24:00 66
111. Ladislav Jadviščok 1977 UOL 00:39:13 +00:24:09 65
112. Jiří Kadlček 1988 nereg. 00:39:39 +00:24:35 64
113. Ondřej Stejskal 1988 LBM 00:56:45 +00:41:41 63
114. Petr Bok 1986 nereg. 00:57:40 +00:42:36 62
115. Radim Hanousek 1971 nereg. 01:06:29 +00:51:25 61
Lukáš Pecka 1977 HLV DISK 0
Aleš Chmelík 1947 VBM DISK 0
Jiří Thiemel 1989 ASU DISK 0
Martin Letocha 1977 nereg. DISK 0
Tomáš Baše 1974 nereg. DISK 0
Jirka Hrazdil 1984 ZBM DISK 0
Martin Veselý 1975 ZBM DISK 0
Ondřej Hlaváč 1999 TBM DISK 0
Jan Charvát 1969 nereg. DISK 0

Výsledky na trati HDD

Poř.JménoRočníkOddílČasZtrátaBody
1. Kristýna Finstrlová 2007 ZBM 00:10:51 200
2. Martin Hikl 2011 nereg. 00:10:53 +00:00:02 190
3. Filip Schwab 2007 TBM 00:11:19 +00:00:28 182
4. Ondřej Štěpánek 2008 TBM 00:12:03 +00:01:12 176
5. Tereza Kubáňová 2007 TBM 00:12:39 +00:01:48 172
6. Tadeáš Košťál 2007 nereg. 00:12:54 +00:02:03 170
7. Martin Cicvárek 2008 ZBM 00:12:59 +00:02:08 169
8. Lucie Dvořáková 2007 BBM 00:13:31 +00:02:40 168
9. Filip Marek 2007 ZBM 00:14:27 +00:03:36 167
10. Alena Střelická 2007 nereg. 00:14:28 +00:03:37 166
11. Martin Zřídkaveselý 2008 ZBM 00:14:44 +00:03:53 165
12. Mia Folprecht 2008 TBM 00:16:08 +00:05:17 164
13. Patrik Kubáň 2010 TBM 00:16:14 +00:05:23 163
14. Klára Kočová 2008 ZBM 00:16:29 +00:05:38 162
15. Matteo La-Carbonara 2008 TBM 00:16:43 +00:05:52 161
16. Kateřina Horká 2008 UBM 00:17:37 +00:06:46 160
17. Tereza Stašková 2012 nereg. 00:18:15 +00:07:24 159
18. Vít Jašek 2011 ABR 00:18:20 +00:07:29 158
19. Matěj Toman 2009 LBM 00:18:33 +00:07:42 157
20. Anežka Mazálková 2012 nereg. 00:18:51 +00:08:00 156
21. Sofie Stašková 2009 ZBM 00:18:53 +00:08:02 155
22. Sára Stašková 2007 ZBM 00:19:00 +00:08:09 154
23. Adéla Ryglová 2008 TBM 00:19:23 +00:08:32 153
24. Eda Štěrbák 2004 nereg. 00:19:44 +00:08:53 152
25. Václav Drastík 2009 nereg. 00:20:14 +00:09:23 151
26. Rea Coufalová 2009 ZBM 00:20:24 +00:09:33 150
27. Alžběta Kysová 2008 nereg. 00:21:18 +00:10:27 149
28. Bartoňová Elena 2007 nereg. 00:21:38 +00:10:47 148
29. Julie Ptáčková 2009 TBM 00:22:40 +00:11:49 147
30. Barbora Schwabová 2011 TBM 00:22:42 +00:11:51 146
31. Jolana Bašeová 2010 ZBM 00:22:48 +00:11:57 145
32. Michal Caha 2008 TBM 00:23:37 +00:12:46 144
33. František Koča 2011 ZBM 00:24:02 +00:13:11 143
34. Jana Caha 2010 TBM 00:24:23 +00:13:32 142
35. Mikuláš Aleš 2010 ZBM 00:24:51 +00:14:00 141
36. Vojtěch Polášek 2009 ZBM 00:25:10 +00:14:19 140
37. Anna Alešová 2010 ZBM 00:25:12 +00:14:21 139
38. Veronika Veselá 2008 nereg. 00:25:35 +00:14:44 138
39. Lucie Polášková 2011 ZBM 00:25:41 +00:14:50 137
40. Thea Coufalová 2010 ZBM 00:25:51 +00:15:00 136
41. Jakub Pařízek 2009 ZBM 00:26:03 +00:15:12 135
42. Daniel Minařík 2010 nereg. 00:27:28 +00:16:37 134
43. Lukáš Cicvárek 2013 nereg. 00:28:35 +00:17:44 133
44. Vanesa Svobodová 2009 nereg. 00:28:40 +00:17:49 132
45. Kamila Beránková 2011 ZBM 00:28:43 +00:17:52 131
46. Julie Beránková 2009 ZBM 00:28:45 +00:17:54 130
47. Jolana Dosedělová 2011 nereg. 00:28:50 +00:17:59 129
48. Berenika Zelená 2012 nereg. 00:28:55 +00:18:04 128
49. Šimon Stehlík 2013 nereg. 00:29:28 +00:18:37 127
50. Marie Drastíková 2012 nereg. 00:31:11 +00:20:20 126
51. Noemi La Carbonara 2011 nereg. 00:31:50 +00:20:59 125
52. Eliška Pařízková 2011 ZBM 00:32:50 +00:21:59 124
53. Vilém Doseděl 2014 nereg. 00:34:03 +00:23:12 123
54. Petr Minařík 2013 nereg. 00:34:19 +00:23:28 122
55. Nikola Markovičová 2011 nereg. 00:36:17 +00:25:26 121
56. Filip Vaculík 2014 nereg. 00:36:18 +00:25:27 120
57. Adéla Vaculíková 2012 ZBM 00:36:19 +00:25:28 119
58. Alžběta Kryslová 2013 nereg. 00:36:39 +00:25:48 118
59. Lucie Ptáčková 2013 TBM 00:52:01 +00:41:10 117
60. Lukáš Brabec 2014 ZBM 00:53:03 +00:42:12 116
Anna Dobrovolná 2007 TBM DISK 0
Eva Hiklová 2007 nereg. DISK 0
Johana Čechová 2008 TBM DISK 0

Výsledky na trati ZV

Poř.JménoRočníkOddílČasZtrátaBody
1. Adam Zřídkaveselý 2005 ZBM 00:12:10 200
2. Adam Urbánek 2003 ZBM 00:13:38 +00:01:28 190
3. Jan Štěpánek 2006 TBM 00:13:43 +00:01:33 182
4. Pepa Štěrbák 2004 ZBM 00:13:49 +00:01:39 176
5. Ondřej Ehl 2004 TBM 00:13:59 +00:01:49 172
6. Vilém Bednařík 2005 VLI 00:14:05 +00:01:55 170
7. Vojtěch Marek 2004 ZBM 00:15:11 +00:03:01 169
8. Emma Bednaříková 2003 VLI 00:15:21 +00:03:11 168
9. Tomáš Palát 2003 ABM 00:15:23 +00:03:13 167
10. Tomáš Urbánek 2006 ZBM 00:15:32 +00:03:22 166
11. Vojtěch Koča 2006 ZBM 00:15:38 +00:03:28 165
12. Julie Finstrlová 2005 ZBM 00:15:52 +00:03:42 164
13. Tomáš Odehnal 2005 ADA 00:16:15 +00:04:05 163
14. Klára Barnatová 2003 ZBM 00:16:16 +00:04:06 162
15. Vojtěch Fousek 2004 RBK 00:16:30 +00:04:20 161
16. Ondřej Brosch 2006 RBK 00:16:36 +00:04:26 160
17. Radim Cicvárek 2006 ZBM 00:16:39 +00:04:29 159
18. Luboš Minařík 1957 TBM 00:16:54 +00:04:44 158
19. Tereza Dušková 2005 TBM 00:16:57 +00:04:47 157
20. Markéta Rotková 2004 ZBM 00:16:59 +00:04:49 156
21. Jakub Dvořák 2005 BBM 00:17:01 +00:04:51 155
22. Jonáš Ptáček 2007 TBM 00:17:06 +00:04:56 154
23. Václav Štěpánský 1961 ZBM 00:17:07 +00:04:57 153
24. Matyáš Folprecht 2006 TBM 00:17:44 +00:05:34 152
25. Matěj Hanousek 2004 RBK 00:17:47 +00:05:37 151
26. Lucie Hlaváčová 2006 TBM 00:18:45 +00:06:35 150
27. Jiří Gawel 1957 BBM 00:19:07 +00:06:57 149
28. Pavel Fráňa 1959 GBM 00:19:16 +00:07:06 148
29. Jolana Králová 2003 TBM 00:19:23 +00:07:13 147
30. Matěj Fousek 2004 RBK 00:19:51 +00:07:41 146
31. Martina Ehlová 2006 TBM 00:19:57 +00:07:47 145
32. Klára Mazálková 2005 nereg. 00:20:04 +00:07:54 144
33. Vladan Zelený 2004 ZBM 00:20:19 +00:08:09 143
34. Luboš Kavan 1963 SKM 00:20:46 +00:08:36 142
35. Františka Anna Sedláčková 2006 nereg. 00:22:46 +00:10:36 141
36. Vojtěch Blažek 2004 nereg. 00:23:05 +00:10:55 140
37. Denisa Králová 2005 TBM 00:24:18 +00:12:08 139
38. Matěj Baše 2005 ZBM 00:24:39 +00:12:29 138
39. Libuše Mazálková 2006 nereg. 00:24:47 +00:12:37 137
40. Ema Fuchsová 2006 TBM 00:25:02 +00:12:52 136
41. Magda Barnatová 2006 ZBM 00:25:03 +00:12:53 135
42. Jan Pokorný 1964 SRK 00:25:05 +00:12:55 134
43. Eliška Tomanová 2006 LBM 00:25:16 +00:13:06 133
43. Oldřich Denemarek 1951 BBM 00:25:16 +00:13:06 133
45. Emma Janotová 2001 nereg. 00:25:28 +00:13:18 131
46. Jan Vřešťál 1939 nereg. 00:26:08 +00:13:58 130
47. Jana Tomanová 1949 LBM 00:26:10 +00:14:00 129
48. Miroslav Obrátil 1965 ABM 00:27:42 +00:15:32 128
49. Dominik Pokorný 2003 SRK 00:27:51 +00:15:41 127
50. Věra Salajkova 1955 LBM 00:31:24 +00:19:14 126
51. Miroslav Stehlík 1982 ZBM 00:31:58 +00:19:48 125
51. Marek Fuchs 2006 TBM 00:31:58 +00:19:48 125
53. Elena Tomanová 1966 ABM 00:32:57 +00:20:47 123
54. Renáta Palátová 2006 ABM 00:33:07 +00:20:57 122
55. Vladimír Hrůza 1960 nereg. 00:46:44 +00:34:34 121
Radan Čech 2006 TBM DISK 0
Jitka Kabáthová 1955 ZBM DISK 0
Michal Halouzka 2005 nereg. DISK 0

Výsledky dle věkových kategorií

Novinky

5.3.2017 20:50
Ztráty a nálezy: podsedák do auta (jak jste odjeli? :-)), busola a boty. Volejte na 776627692, jsou-li vaše.

5.3.2017 19:28
Děkujeme všem 330 běžcům za účast a jsme rádi, že jste nám pomohli překonat rekord v počtu závodníků. Máme z toho radost a budeme se snažit na oplátku dělat radost i my vám. Tak naviděnou zase za rok!

5.3.2017 19:24
Zveřejněny mezičasy závodu. Mezičasy u varianty B jsou v motýlku přeskládány tak, jako kdybyste běželi variantu A.

5.3.2017 18:49
Celkovými vítězi BZL se stali Natalia Hiklova, Adam Chromý, Kristýna Finstrlová, Adam Urbánek.

5.3.2017 18:49
Zveřejněny výsledky.

5.3.2017 18:49
Můžete si prohlédnout mapy s tratěmi letošního ročníku.

3.3.2017 13:31
Mlaďoučké veteránky z Tesly vás již po čtvrté zvou na již tradiční novodobý orienťácký ples. Pozvánku si můžete zobrazit klikem na obrázek níže a více informací získáte u Marmi na shromaždišti.

3.3.2017 13:26
Děkujeme vedení a personálu Nemocnice milosrdných bratří za ochotu a vstřícnost, se kterou umožnili vstup do jejich areálu.

2.3.2017 23:12
Zveřejnili jsme startovní listiny pro víkendový závod.

2.3.2017 15:36
Počet přihlášených se zastavil na rekordním počtu v historii Adamna Cupu - 331 závodníků. Děkujeme za přízeň.

Starší novinky >>