Propozice závodu

Adamna Cup 2021, 19. ročník, Brno - Bystrc II

Závod musí být opět v podobném režimu jako loni, abychom nemuseli kontrolovat očkování, či zakazovat start neočkovaným. V tomto režimu se totiž akce neúčastní dohromady více než vaše rodina, tudíž nejde o hromadnou akci. A nakonec - dost z vás si chválilo možnost rezervace startovního slotu :-) Propozice jsou tedy v tomto formátu finální, s žádným uvolněním nepočítejte :-).

Důležité body propozic, které nejsou běžné:
  • Musíte mít dopředu zaplaceno startovné a nahlášený správný čip. Pak jdete rovnou na start na svůj čas.
  • Čip se nedá půjčit (kvůli COVID), ale můžete si ho klidně prostřídat.
  • Prezence vůbec nebude, pořadatelé musí být zavřeni v autě (kvůli COVID). Pokud chcete něco řešit (např. změnit číslo čipu), piště na adam.chromy@adamna.cz (do soboty), v neděli jedině volejte na 776 627 692.
  • Neshlukujte se, přijďte těsně před svým starem, po vyčtení prosím hned odejděte.
  • Nastudujte si informace o tratích, jsou tam zákeřnosti ;-).
Datum: Neděle 28.11.2021
Pořadatel: Adamna s.r.o. s podporou TJ Tesla Brno
Shromaždiště: Parkoviště na ulici Vejrostova, ukázat na mapě
nebude značeno, nastudujte si prosím umístění centra závodu na mapě.
Doprava: Šalinou 10 na zastávku Ečerova. Odtud 500 metrů zpět podél šalinové trati dle plánku. Nevystupujte prosím o zastávku dříve, ať si nepokazíte radost ze závodu :-) Autem se dá zaparkovat přímo u startu.
Přihlášky: Do 24.11.2021 do 23:59 zde na internetu. Platbu za startovné je nutné odeslat také nejpozději do 24.11. Dohlášky po termínu a na místě nebudou v žádném případě možné.
POZOR: Chcete-li doprovázet své dítě na trati a sami běžet také, musíte si nejdříve odběhnout svoji trať a až pak jít s dítětem! Máte-li tento záměr, vyberete sobě při přihlášce dřívější startovní slot než svému dítěti.
Změny: Do 24.11.2021 do půlnoci je možné provést veškeré změny přes přihláškový systém (odhlásíte se a přihlásíte znovu s novými údaji). Pokud zjistíte po termínu přihlášek chybu v čísle čipu nebo kategorii, kontaktujte nás emailem, v den závodu pak telefonicky (776 627 692). Změnu kategorie akceptujeme pouze, pokud budou mapy. Startovní slot nelze po termínu změnit vůbec.
Startovné: Na internetu v termínu přihlášek 50,-Kč, později a na místě se nebude možné dohlásit.
V případě odhlášky nebo zrušení závodu vaše zaplacené startovné použijeme na fond pro vytvoření nové tréninkové mapy dostupné všem brněnským klubům. Pokud se vám to nelíbí, stačí se ozvat a vrátíme vám ho na účet :-)
Ražení: Sportident v bezkontaktním režimu AIR+. Každý závodník musí mít svůj čip (nebo si půjčení zajistit po své ose), neboť pořadatelé budou od závodníků odděleni a nebude tak možné si čip půjčit. Jeden čip je ale možné použít vícekrát, klidně se tedy domluvte s někým, kdo startuje v časově vzdáleném časovém slotu. PS. Použít lze všechny verze čipů, tedy i ty kontaktní :-)
Mapa: Vrbovecký potok (1:4000, e=2m, mapoval J. Sedlář, A. Chromý, stav červenec 2020, letmá revize v místech kontrol listopad 2021).
Prezence: Prezence nebude vůbec otevřena - je tedy třeba mít předem nahlášený správný čip, kategorii a zaplacené startovné. Pak už jen dorazíte na shromaždiště na čas svého startu dle startovky. Pokud potřebujete opravdu něco urgentního, volejte na 776 627 692 (pouze v průběhu závodu). Osobní kontakt s pořadateli na místě nebude v žádném případě možný.
Start: Přímo v místě shromaždiště od 12:38 do 15:34 dle startovky  nově prodlouženo . Každý závodník (i HDD) musí odstartovat jedině přesně ve svůj startovní čas (kdo přijde později, nebude smět odstartovat vůbec). Nově si však můžete vybrat při přihlášce požadovaný čas svého startu tak, abyste třeba jako rodina startovali pohromadě.
POZOR:Kvůli self-choice je organizace startu komplikovaná, nastudujte si organizaci startu v sekci Parametry tratí!
Cíl: V dohledové vzdálenosti ze startu a shormaždiště.
Pohyb na shromaždišti: Na shromaždiště prosím přicházejte až na svůj startovní čas. Dorazíte-li dříve, zdržujte se prosím někde mimo těsné okolí shromaždiště a ostatních závodníků (využijte parkoviště směrem ke konečné Ečerova). Ihned po doběhu prosím také opusťe prostor shromažiště. Jakákoliv komunikace s pořadatelem nebude v žádném případě možná, buďte tedy prosím pečliví při zadávání čisla čipu a kategorie v přihlášce. Stejně tak nezapomeňte zaplatit předem, na místě to v žádném případě nepůjde. Dodržujte prosím veškeré vládní nařízení, ať nezpůsobíte problémy nám i sobě. Děkujeme.
Tratě: Tradičně 4 tratě: H (muži), D (ženy), ZV (žáci 11-14 let a veteráni od 50 let) a HDD (děti do 10 let). Tratě H a D mají self-choice.
Další důležité informace o tratích obsahují Parametry tratí.
Terén: Převážně městský terén s množstvím ulic a domů, nějaký ten parčík, louka, či troška čistého lesa. Množtví nepřekonatelných překážek, které umožňují zajímavé volby postupů.
Vyhlášení: Vyhlášení vítězů letos bohužel nebude, odměnou za vaše výkony vám bude jen nehynoucí sláva ve výsledkové listině :-) Nejlepší variantu self-choice s výkladem, jak se na to dalo přijít vám ukážeme na těchto stránkách v neděli po startu posledního závodníka, takže se nezapomeňte po závodě podívat, jak jste volili :-)
Kontakt, informace: Adam Chromý, 776 627 692, adam.chromy@adamna.cz

Novinky

28.11.2021 19:34
Zbývá nám už jen doplnit několik fotek a můžeme ukončit pořádání ročníku 2021 :-) Takže pokud máte někdo nějakou fotku, pošlete ji prosím. Jinak děkujeme všem 277 běžcům a těším se zase příště!

28.11.2021 19:29
Zveřejňujeme mezičasy doplněné o varianty selfchoice, kterou si daný závodník vybral. Když si mezičasy seřadíte podle první kontroly, můžete vidět, že B bylo opravdu nejlepší (řešení najdete tady).

28.11.2021 18:18
Zveřejňujeme konečné výsledky. Děkujeme všem 277 závodníkům za účast! Za chvíli přidáme mezičasy.

28.11.2021 12:00

27.11.2021 19:16
Vzhledem k vývoji počasí to vypadá, že doporučenou obuví budou spíše orientky s hřeby, a to zejména na tratích H a D. Pro kategorie HDD a ZV budou boty se špunty dostačující.

25.11.2021 23:37
Zveřejnili jsme startovky.

24.11.2021 11:59
POZOR, kdo jste se přihlásili, tak nezapomeňte zaplatit startovné předem! A kdo víte, že nemůžete, tak se prosím odhlaste, ať neblokujete místo někomu, kdo by chtěl jít. Kapacita závodu je omezená.

24.11.2021 10:39
Díky velkém zájmu se naplnila maximální kapacita v kategorii H, přidali jsme tedy ještě jeden startovní slot na začátek startovního pole. Nabízíme tedy posledních 12 míst pro chlapy ;-)

21.11.2021 21:38
Dneska valíme! Přidali jsme parametry tratí, které obsahují pokyny, jak úspěšně absolvovat Adamna Cup :-). Prostudujte si zejména informace ohledně self-choice, zakázaných prostorů a organizace startu, ať nejste překvapeni.

21.11.2021 20:33
Na mapě jsme zašrafovali některé frekventované silnice, které je povoleno překonávat pouze v místech, která jsou vyznačena na mapě. Prohlédněte si raději před závodem místa, kde můžete a kde nemůžete proběhnout.

Starší novinky >>

100