Adamna Cup 2017

Zobrazit mapy všech tratí

Datum: 05.03.2017

Ročník: 15.

Místo: Brno - Kamenná kolonie

Mapa: Kamenná kolonie

Účast: 330 závodníků

Výsledky: viz. níže

Mezičasy: odkaz na externí zdroj

Mapy: odkaz na archiv map

Fotografie

Výsledky na trati D

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta
1. Eva Kabáthová 1989 ZBM 00:14:37
2. Markéta Firešová 1999 ZBM 00:15:46 +00:01:09
3. Kateřina Chromá 1994 ZBM 00:16:12 +00:01:35
4. Natalia Hiklova 1983 ZBM 00:16:31 +00:01:54
5. Veronika Grycová 1998 TBM 00:16:58 +00:02:21
6. Barbora Hrušková 1993 ZBM 00:17:11 +00:02:34
7. Jitka Jeřábková 1994 TZL 00:17:18 +00:02:41
8. Kateřina Grycová 2000 TBM 00:17:19 +00:02:42
8. Kateřina Štěpánková 1976 TBM 00:17:19 +00:02:42
10. Martina Vališová 1996 OSN 00:17:20 +00:02:43
11. Adéla Chromá 1988 TBM 00:17:29 +00:02:52
11. Kamila Špringlová 2000 TBM 00:17:29 +00:02:52
13. Lucie Korpasová 2001 TBM 00:17:55 +00:03:18
14. Anežka Hlaváčová 2001 TBM 00:18:06 +00:03:29
15. Tereza Korpasová 1998 LBM 00:18:35 +00:03:58
16. Markéta Mulíčková 2003 ABM 00:18:42 +00:04:05
17. Petra Dittrichová 1987 KON 00:19:48 +00:05:11
18. Lenka Kociánová 1985 VBM 00:19:49 +00:05:12
18. Hana Nedbálková 1997 ZBM 00:19:49 +00:05:12
20. Michaela Jurčová 1989 MBM 00:20:08 +00:05:31
21. Hana La-Carbonara 1976 TBM 00:20:11 +00:05:34
22. Markéta Uhnavá 1984 ZBM 00:20:13 +00:05:36
23. Hana Fučíková 1977 VBM 00:20:27 +00:05:50
24. Zuzana Hendrychová 1989 ZBM 00:20:28 +00:05:51
25. Petra Palasová 1986 ZBM 00:20:43 +00:06:06
26. Eva Malivánková 1999 ZBM 00:20:58 +00:06:21
27. Lenka Kočová 1981 ZBM 00:21:03 +00:06:26
28. Monika Pekárková 1992 RBK 00:21:20 +00:06:43
29. Marcela Hiršová 1970 VBM 00:21:34 +00:06:57
30. Jana Matušková 1999 RBK 00:21:41 +00:07:04
31. Lucie Boháčová 1987 PTE 00:21:48 +00:07:11
32. Vlasta Doušková 1970 TBM 00:22:11 +00:07:34
33. Anežka Bolechová 1990 LPU 00:22:45 +00:08:08
34. Kateřina Jégrová 1990 nereg. 00:22:51 +00:08:14
35. Jana Königová 1986 ZBM 00:22:56 +00:08:19
36. Lucie Cicvárková 1976 ZBM 00:22:59 +00:08:22
37. Naďa Obrátilová 1966 ABM 00:23:21 +00:08:44
38. Gabriela Dovrtělová 1986 nereg. 00:23:40 +00:09:03
39. Dagmar Vršková 1978 ZBM 00:24:01 +00:09:24
40. Ivana Smětáková 1981 HLV 00:24:23 +00:09:46
41. Hana Chvílová 1997 nereg. 00:24:26 +00:09:49
42. Pavla Ehlová 1973 TBM 00:24:40 +00:10:03
43. Radka Hájková 1966 nereg. 00:24:57 +00:10:20
43. Regina Mokrá 1968 ABM 00:24:57 +00:10:20
45. Jan Dressler 1979 SBK 00:24:58 +00:10:21
46. Dora Jirásková 1980 nereg. 00:25:29 +00:10:52
47. Zuzana Dittrichová 1991 KON 00:25:31 +00:10:54
48. Daniela Bednaříková 1977 VLI 00:25:42 +00:11:05
49. Marcela Fuchsová 1972 nereg. 00:26:13 +00:11:36
50. Lenka Hrušková 1962 ZBM 00:26:32 +00:11:55
51. Lucie Matulová 1988 ADA 00:26:41 +00:12:04
52. Veronika Tomanová 1977 LBM 00:26:49 +00:12:12
53. Klára Bašeová 2002 ZBM 00:26:50 +00:12:13
54. Jana Stehlíková 1986 TZL 00:26:59 +00:12:22
55. Iva Miková 1970 TBM 00:27:13 +00:12:36
56. Eliška Bendáková 1992 LTU 00:27:29 +00:12:52
57. Magdalena Bašeová 1973 nereg. 00:27:34 +00:12:57
58. Zora Čelechovská 1974 UBM 00:28:01 +00:13:24
59. Eliška Drábková 2001 TTR 00:28:09 +00:13:32
60. Jana Střelická 1977 nereg. 00:28:13 +00:13:36
60. Zdena Zemanová 1986 nereg. 00:28:13 +00:13:36
62. Adéla Bednaříková 2000 VLI 00:28:23 +00:13:46
63. Radana Dušková 1975 nereg. 00:29:11 +00:14:34
64. Veronika Obdržálková 2002 nereg. 00:30:01 +00:15:24
65. Barbora Šimečková 1981 nereg. 00:31:17 +00:16:40
66. Irena Peřinková 1965 BBM 00:31:30 +00:16:53
67. Bohumila Klangová 1976 ZBM 00:32:17 +00:17:40
68. Eva Gregorová 1977 nereg. 00:32:46 +00:18:09
69. Hana Barnatová 1977 nereg. 00:33:33 +00:18:56
70. Alžbeta Stehlíková 1987 nereg. 00:34:21 +00:19:44
71. Daniela Hanousková Boučková 1972 ABM 00:36:22 +00:21:45
72. Klára Kročová 1994 ZBM 00:36:47 +00:22:10
73. Leona Fousková 1974 RBK 00:39:47 +00:25:10
74. Janka Kotrlová 1989 nereg. 00:39:52 +00:25:15
75. Jitka Tesařová 1964 RBK 00:45:12 +00:30:35
76. Radmila Obdržálková 1975 nereg. 00:51:16 +00:36:39
77. Nela Králová 1988 nereg. 00:53:23 +00:38:46
78. Dagmar Minaříková 1968 nereg. 00:58:24 +00:43:47
79. Veronika Škodáková 1981 nereg. 00:58:50 +00:44:13
Petra Grycová 1974 TBM DISK
Marcela Čechová 1976 TBM DISK
Alena Finstrlová 1975 ZBM DISK
Iva Janská 1957 LBM DISK

Výsledky na trati H

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta
1. Pavel Brlica 1993 ZBM 00:15:04
2. Štěpán Dlabaja 1985 TZL 00:15:18 +00:00:14
3. Štěpán Zimmermann 1991 ZBM 00:15:32 +00:00:28
4. Stanislav Mokrý 1992 ZBM 00:15:38 +00:00:34
5. Vladimír Kelbl 1997 ZBM 00:16:17 +00:01:13
6. Jan Zháňal 1987 ZBM 00:16:35 +00:01:31
7. Bronislav Přibyl 1986 TZL 00:16:51 +00:01:47
8. Libor Zřídkaveselý 1972 ZBM 00:16:55 +00:01:51
9. Johan Vavrys 1993 LCE 00:17:02 +00:01:58
10. Adam Kazda 1991 ZBM 00:17:09 +00:02:05
11. Jakub Hruška 1995 ZBM 00:17:14 +00:02:10
12. Jiří Zelinka 1987 MBM 00:17:15 +00:02:11
13. Ondřej Mokrý 1994 ABM 00:17:21 +00:02:17
14. Radim Kligl 2001 TBM 00:17:25 +00:02:21
15. Radovan Čech 1978 TBM 00:17:27 +00:02:23
16. Jan Palas 1985 ZBM 00:17:40 +00:02:36
17. Tomáš Hikl 1981 ZBM 00:17:45 +00:02:41
18. Tomáš Bořil 1988 ZBM 00:17:46 +00:02:42
19. Jan Drábek 1985 ZBM 00:17:55 +00:02:51
20. Eda Štěrbák 1975 ZBM 00:17:59 +00:02:55
21. Martin Stehlík 1985 ZBM 00:18:04 +00:03:00
22. Martin Kinc 1999 ZBM 00:18:06 +00:03:02
22. Karel Fučík 1972 VBM 00:18:06 +00:03:02
24. Filip Adámek 2001 ABM 00:18:11 +00:03:07
25. Petr Palát 1974 ABM 00:18:13 +00:03:09
26. Petr Matula 1982 ADA 00:18:15 +00:03:11
27. Jan Dušátko 1985 PHK 00:18:33 +00:03:29
28. Jiří Ježek 1984 PHK 00:18:39 +00:03:35
29. Jan Polášek 1986 TZL 00:18:56 +00:03:52
30. Jiří Ehl 1977 TBM 00:19:03 +00:03:59
31. Zdeněk Mazal 1981 VBM 00:19:06 +00:04:02
32. Jakub Šrom 1995 nereg. 00:19:16 +00:04:12
33. Michal Šrubař 1986 ASU 00:19:33 +00:04:29
34. Jáchym Coufal 2002 ZBM 00:19:40 +00:04:36
35. David Pokorný 1997 SRK 00:19:47 +00:04:43
36. Štěpán Obrátil 1994 ABM 00:19:58 +00:04:54
37. Jaroslav Koča 1982 ZBM 00:20:01 +00:04:57
38. Martin Kulich 1990 ZBM 00:20:04 +00:05:00
39. Vojta Gryc 2001 TBM 00:20:09 +00:05:05
40. Peter Vričan 1989 nereg. 00:20:26 +00:05:22
41. Tomáš Doušek 2004 TBM 00:20:31 +00:05:27
42. Stanislav Vaculík 1980 ZBM 00:20:42 +00:05:38
43. Luděk Finstrle 1979 ZBM 00:20:55 +00:05:51
44. Roman Vlček 1970 SKM 00:20:56 +00:05:52
45. Jan Drbal 1971 PGP 00:21:02 +00:05:58
45. Jaroslav Rygl 1970 TBM 00:21:02 +00:05:58
47. Filipe Farinha 1982 GD4C 00:21:05 +00:06:01
48. Jakub Novák 1986 nereg. 00:21:24 +00:06:20
49. Jiří Kozubík 1988 nereg. 00:21:32 +00:06:28
50. Pavel Kořan 1974 VBM 00:21:44 +00:06:40
51. Radek Smutný 1967 ABM 00:22:08 +00:07:04
52. David Aleš 1975 ASU 00:22:19 +00:07:15
53. Martin Dvořák 1984 ZBM 00:22:20 +00:07:16
54. Jan Mokrý 1966 ABM 00:22:28 +00:07:24
55. Petr Brosch 1971 RBK 00:22:29 +00:07:25
56. Marcel Skřivánek 1977 JPV 00:22:34 +00:07:30
56. Adam Kožoušek 1985 ZBM 00:22:34 +00:07:30
58. Vít Suchomel 1984 MBM 00:22:36 +00:07:32
58. Jaroslav Korpas 1961 LBM 00:22:36 +00:07:32
60. Jan Kovář 1983 nereg. 00:22:40 +00:07:36
61. Radek Musil 1976 nereg. 00:22:46 +00:07:42
62. Lukáš König 1980 ZBM 00:22:55 +00:07:51
63. Petr Sedlář 1973 TBM 00:23:16 +00:08:12
64. Petr Svoboda 1971 ABM 00:23:21 +00:08:17
65. Richard Pátek 1976 ZBM 00:23:22 +00:08:18
66. Pavel Šimeček 1982 nereg. 00:23:32 +00:08:28
67. Ivo Cicvárek 1975 ZBM 00:23:39 +00:08:35
68. Pavel Zelený 1973 ZBM 00:23:59 +00:08:55
69. Marek Strečko 1991 ASU 00:24:02 +00:08:58
70. Pavel Rotek 1977 ZBM 00:24:04 +00:09:00
71. Jiří Kavan 1994 SKM 00:24:11 +00:09:07
71. Jan Král 1969 XBM 00:24:11 +00:09:07
73. Matěj Cícha 2001 TTR 00:24:12 +00:09:08
74. Michal Gregor 1999 ZBM 00:24:19 +00:09:15
75. Libor Hirš 1960 VBM 00:24:28 +00:09:24
75. Matěj Čelechovský 2002 UBM 00:24:28 +00:09:24
77. Ondra Gryc 2004 TBM 00:24:52 +00:09:48
78. Svatoš Coufal 1967 ZBM 00:24:53 +00:09:49
79. Tomáš Kolbaba 1982 ZBM 00:25:22 +00:10:18
80. Pavel Pulec 1962 VBM 00:25:23 +00:10:19
81. Nikolaj Jordanov 1965 VBM 00:25:39 +00:10:35
82. Michal Karásek 1979 ZPV 00:26:20 +00:11:16
83. Pavel Zabloudil 1950 TBM 00:26:31 +00:11:27
84. Martin Prudík 1987 nereg. 00:26:42 +00:11:38
85. Petr Novotný 1973 nereg. 00:26:48 +00:11:44
86. Aleš Bednařík 1973 VLI 00:27:18 +00:12:14
87. Miloš Dvořák 1973 BBM 00:27:44 +00:12:40
88. Vojtěch Drábek 2001 TTR 00:27:53 +00:12:49
89. Jiří Šafek 1976 ZBM 00:28:02 +00:12:58
90. Martin Fousek 1978 RBK 00:28:03 +00:12:59
91. Petr Trávníček 1984 ADA 00:28:21 +00:13:17
92. Libor Slabák 1990 nereg. 00:28:33 +00:13:29
92. Vladimír Dušek 1974 TBM 00:28:33 +00:13:29
94. Kamil Hanousek 1974 nereg. 00:28:43 +00:13:39
95. Jan Vaishar 1983 nereg. 00:28:53 +00:13:49
96. Martin Vlček 1999 SKM 00:29:07 +00:14:03
97. Jan Otoupalík 1971 TBM 00:29:24 +00:14:20
98. Tomáš Horký 1967 TBM 00:29:44 +00:14:40
99. David Nečas 1976 TBM 00:32:04 +00:17:00
100. Emil Bauer 1944 VBM 00:32:28 +00:17:24
101. Miroslav Beránek 1977 ZBM 00:32:45 +00:17:41
102. Petr Drábek 1967 TTR 00:33:27 +00:18:23
103. Jan Fuchs 1971 nereg. 00:33:38 +00:18:34
104. Jiří Štěpánek 1954 LBM 00:34:48 +00:19:44
105. Petr Viktorin 1987 nereg. 00:35:12 +00:20:08
106. Karel Lažek 1987 nereg. 00:35:28 +00:20:24
107. Petr Špirk 1985 nereg. 00:36:16 +00:21:12
108. Ladislav Jadviščok 1951 UOL 00:38:15 +00:23:11
109. Milan Obdržálek nereg. 00:39:02 +00:23:58
110. Claudio La-Carbonara 1973 TBM 00:39:04 +00:24:00
111. Ladislav Jadviščok 1977 UOL 00:39:13 +00:24:09
112. Jiří Kadlček 1988 nereg. 00:39:39 +00:24:35
113. Ondřej Stejskal 1988 LBM 00:56:45 +00:41:41
114. Petr Bok 1986 nereg. 00:57:40 +00:42:36
115. Radim Hanousek 1971 nereg. 01:06:29 +00:51:25
Lukáš Pecka 1977 HLV DISK
Aleš Chmelík 1947 VBM DISK
Jiří Thiemel 1989 ASU DISK
Martin Letocha 1977 nereg. DISK
Tomáš Baše 1974 nereg. DISK
Jirka Hrazdil 1984 ZBM DISK
Martin Veselý 1975 ZBM DISK
Ondřej Hlaváč 1999 TBM DISK
Jan Charvát 1969 nereg. DISK

Výsledky na trati HDD

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta
1. Kristýna Finstrlová 2007 ZBM 00:10:51
2. Martin Hikl 2011 nereg. 00:10:53 +00:00:02
3. Filip Schwab 2007 TBM 00:11:19 +00:00:28
4. Ondřej Štěpánek 2008 TBM 00:12:03 +00:01:12
5. Tereza Kubáňová 2007 TBM 00:12:39 +00:01:48
6. Tadeáš Košťál 2007 nereg. 00:12:54 +00:02:03
7. Martin Cicvárek 2008 ZBM 00:12:59 +00:02:08
8. Lucie Dvořáková 2007 BBM 00:13:31 +00:02:40
9. Filip Marek 2007 ZBM 00:14:27 +00:03:36
10. Alena Střelická 2007 nereg. 00:14:28 +00:03:37
11. Martin Zřídkaveselý 2008 ZBM 00:14:44 +00:03:53
12. Mia Folprecht 2008 TBM 00:16:08 +00:05:17
13. Patrik Kubáň 2010 TBM 00:16:14 +00:05:23
14. Klára Kočová 2008 ZBM 00:16:29 +00:05:38
15. Matteo La-Carbonara 2008 TBM 00:16:43 +00:05:52
16. Kateřina Horká 2008 UBM 00:17:37 +00:06:46
17. Tereza Stašková 2012 nereg. 00:18:15 +00:07:24
18. Vít Jašek 2011 ABR 00:18:20 +00:07:29
19. Matěj Toman 2009 LBM 00:18:33 +00:07:42
20. Anežka Mazálková 2012 nereg. 00:18:51 +00:08:00
21. Sofie Stašková 2009 ZBM 00:18:53 +00:08:02
22. Sára Stašková 2007 ZBM 00:19:00 +00:08:09
23. Adéla Ryglová 2008 TBM 00:19:23 +00:08:32
24. Eda Štěrbák 2004 nereg. 00:19:44 +00:08:53
25. Václav Drastík 2009 nereg. 00:20:14 +00:09:23
26. Rea Coufalová 2009 ZBM 00:20:24 +00:09:33
27. Alžběta Kysová 2008 nereg. 00:21:18 +00:10:27
28. Bartoňová Elena 2007 nereg. 00:21:38 +00:10:47
29. Julie Ptáčková 2009 TBM 00:22:40 +00:11:49
30. Barbora Schwabová 2011 TBM 00:22:42 +00:11:51
31. Jolana Bašeová 2010 ZBM 00:22:48 +00:11:57
32. Michal Caha 2008 TBM 00:23:37 +00:12:46
33. František Koča 2011 ZBM 00:24:02 +00:13:11
34. Jana Caha 2010 TBM 00:24:23 +00:13:32
35. Mikuláš Aleš 2010 ZBM 00:24:51 +00:14:00
36. Vojtěch Polášek 2009 ZBM 00:25:10 +00:14:19
37. Anna Alešová 2010 ZBM 00:25:12 +00:14:21
38. Veronika Veselá 2008 nereg. 00:25:35 +00:14:44
39. Lucie Polášková 2011 ZBM 00:25:41 +00:14:50
40. Thea Coufalová 2010 ZBM 00:25:51 +00:15:00
41. Jakub Pařízek 2009 ZBM 00:26:03 +00:15:12
42. Daniel Minařík 2010 nereg. 00:27:28 +00:16:37
43. Lukáš Cicvárek 2013 nereg. 00:28:35 +00:17:44
44. Vanesa Svobodová 2009 nereg. 00:28:40 +00:17:49
45. Kamila Beránková 2011 ZBM 00:28:43 +00:17:52
46. Julie Beránková 2009 ZBM 00:28:45 +00:17:54
47. Jolana Dosedělová 2011 nereg. 00:28:50 +00:17:59
48. Berenika Zelená 2012 nereg. 00:28:55 +00:18:04
49. Šimon Stehlík 2013 nereg. 00:29:28 +00:18:37
50. Marie Drastíková 2012 nereg. 00:31:11 +00:20:20
51. Noemi La Carbonara 2011 nereg. 00:31:50 +00:20:59
52. Eliška Pařízková 2011 ZBM 00:32:50 +00:21:59
53. Vilém Doseděl 2014 nereg. 00:34:03 +00:23:12
54. Petr Minařík 2013 nereg. 00:34:19 +00:23:28
55. Nikola Markovičová 2011 nereg. 00:36:17 +00:25:26
56. Filip Vaculík 2014 nereg. 00:36:18 +00:25:27
57. Adéla Vaculíková 2012 ZBM 00:36:19 +00:25:28
58. Alžběta Kryslová 2013 nereg. 00:36:39 +00:25:48
59. Lucie Ptáčková 2013 TBM 00:52:01 +00:41:10
60. Lukáš Brabec 2014 ZBM 00:53:03 +00:42:12
Anna Dobrovolná 2007 TBM DISK
Eva Hiklová 2007 nereg. DISK
Johana Čechová 2008 TBM DISK

Výsledky na trati ZV

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta
1. Adam Zřídkaveselý 2005 ZBM 00:12:10
2. Adam Urbánek 2003 ZBM 00:13:38 +00:01:28
3. Jan Štěpánek 2006 TBM 00:13:43 +00:01:33
4. Pepa Štěrbák 2004 ZBM 00:13:49 +00:01:39
5. Ondřej Ehl 2004 TBM 00:13:59 +00:01:49
6. Vilém Bednařík 2005 VLI 00:14:05 +00:01:55
7. Vojtěch Marek 2004 ZBM 00:15:11 +00:03:01
8. Emma Bednaříková 2003 VLI 00:15:21 +00:03:11
9. Tomáš Palát 2003 ABM 00:15:23 +00:03:13
10. Tomáš Urbánek 2006 ZBM 00:15:32 +00:03:22
11. Vojtěch Koča 2006 ZBM 00:15:38 +00:03:28
12. Julie Finstrlová 2005 ZBM 00:15:52 +00:03:42
13. Tomáš Odehnal 2005 ADA 00:16:15 +00:04:05
14. Klára Barnatová 2003 ZBM 00:16:16 +00:04:06
15. Vojtěch Fousek 2004 RBK 00:16:30 +00:04:20
16. Ondřej Brosch 2006 RBK 00:16:36 +00:04:26
17. Radim Cicvárek 2006 ZBM 00:16:39 +00:04:29
18. Luboš Minařík 1957 TBM 00:16:54 +00:04:44
19. Tereza Dušková 2005 TBM 00:16:57 +00:04:47
20. Markéta Rotková 2004 ZBM 00:16:59 +00:04:49
21. Jakub Dvořák 2005 BBM 00:17:01 +00:04:51
22. Jonáš Ptáček 2007 TBM 00:17:06 +00:04:56
23. Václav Štěpánský 1961 ZBM 00:17:07 +00:04:57
24. Matyáš Folprecht 2006 TBM 00:17:44 +00:05:34
25. Matěj Hanousek 2004 RBK 00:17:47 +00:05:37
26. Lucie Hlaváčová 2006 TBM 00:18:45 +00:06:35
27. Jiří Gawel 1957 BBM 00:19:07 +00:06:57
28. Pavel Fráňa 1959 GBM 00:19:16 +00:07:06
29. Jolana Králová 2003 TBM 00:19:23 +00:07:13
30. Matěj Fousek 2004 RBK 00:19:51 +00:07:41
31. Martina Ehlová 2006 TBM 00:19:57 +00:07:47
32. Klára Mazálková 2005 nereg. 00:20:04 +00:07:54
33. Vladan Zelený 2004 ZBM 00:20:19 +00:08:09
34. Luboš Kavan 1963 SKM 00:20:46 +00:08:36
35. Františka Anna Sedláčková 2006 nereg. 00:22:46 +00:10:36
36. Vojtěch Blažek 2004 nereg. 00:23:05 +00:10:55
37. Denisa Králová 2005 TBM 00:24:18 +00:12:08
38. Matěj Baše 2005 ZBM 00:24:39 +00:12:29
39. Libuše Mazálková 2006 nereg. 00:24:47 +00:12:37
40. Ema Fuchsová 2006 TBM 00:25:02 +00:12:52
41. Magda Barnatová 2006 ZBM 00:25:03 +00:12:53
42. Jan Pokorný 1964 SRK 00:25:05 +00:12:55
43. Eliška Tomanová 2006 LBM 00:25:16 +00:13:06
43. Oldřich Denemarek 1951 BBM 00:25:16 +00:13:06
45. Emma Janotová 2001 nereg. 00:25:28 +00:13:18
46. Jan Vřešťál 1939 nereg. 00:26:08 +00:13:58
47. Jana Tomanová 1949 LBM 00:26:10 +00:14:00
48. Miroslav Obrátil 1965 ABM 00:27:42 +00:15:32
49. Dominik Pokorný 2003 SRK 00:27:51 +00:15:41
50. Věra Salajkova 1955 LBM 00:31:24 +00:19:14
51. Miroslav Stehlík 1982 ZBM 00:31:58 +00:19:48
51. Marek Fuchs 2006 TBM 00:31:58 +00:19:48
53. Elena Tomanová 1966 ABM 00:32:57 +00:20:47
54. Renáta Palátová 2006 ABM 00:33:07 +00:20:57
55. Vladimír Hrůza 1960 nereg. 00:46:44 +00:34:34
Radan Čech 2006 TBM DISK
Jitka Kabáthová 1955 ZBM DISK
Michal Halouzka 2005 nereg. DISK

Výsledky dle věkových kategorií

Novinky

28.11.2021 19:34
Zbývá nám už jen doplnit několik fotek a můžeme ukončit pořádání ročníku 2021 :-) Takže pokud máte někdo nějakou fotku, pošlete ji prosím. Jinak děkujeme všem 277 běžcům a těším se zase příště!

28.11.2021 19:29
Zveřejňujeme mezičasy doplněné o varianty selfchoice, kterou si daný závodník vybral. Když si mezičasy seřadíte podle první kontroly, můžete vidět, že B bylo opravdu nejlepší (řešení najdete tady).

28.11.2021 18:18
Zveřejňujeme konečné výsledky. Děkujeme všem 277 závodníkům za účast! Za chvíli přidáme mezičasy.

28.11.2021 12:00

27.11.2021 19:16
Vzhledem k vývoji počasí to vypadá, že doporučenou obuví budou spíše orientky s hřeby, a to zejména na tratích H a D. Pro kategorie HDD a ZV budou boty se špunty dostačující.

25.11.2021 23:37
Zveřejnili jsme startovky.

24.11.2021 11:59
POZOR, kdo jste se přihlásili, tak nezapomeňte zaplatit startovné předem! A kdo víte, že nemůžete, tak se prosím odhlaste, ať neblokujete místo někomu, kdo by chtěl jít. Kapacita závodu je omezená.

24.11.2021 10:39
Díky velkém zájmu se naplnila maximální kapacita v kategorii H, přidali jsme tedy ještě jeden startovní slot na začátek startovního pole. Nabízíme tedy posledních 12 míst pro chlapy ;-)

21.11.2021 21:38
Dneska valíme! Přidali jsme parametry tratí, které obsahují pokyny, jak úspěšně absolvovat Adamna Cup :-). Prostudujte si zejména informace ohledně self-choice, zakázaných prostorů a organizace startu, ať nejste překvapeni.

21.11.2021 20:33
Na mapě jsme zašrafovali některé frekventované silnice, které je povoleno překonávat pouze v místech, která jsou vyznačena na mapě. Prohlédněte si raději před závodem místa, kde můžete a kde nemůžete proběhnout.

Starší novinky >>

200