Výsledky závodu

Adamna Cup 2021, 18. ročník, Brno - Bystrc

Výsledky na trati D

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta
1. Martina Tichovská 1986 PGP 00:18:14
2. Natalia Hiklova 1983 ZBM 00:18:29 +00:00:15
3. Lenka Svobodová 1995 PHK 00:18:40 +00:00:26
4. Jitka Jeřábková 1994 TZL 00:19:06 +00:00:52
5. Lucie Hlaváčová 2006 TBM 00:19:49 +00:01:35
6. Kateřina Doušková 2006 TBM 00:20:15 +00:02:01
7. Kateřina Štěpánková 1976 TBM 00:20:31 +00:02:17
8. Barbora Zháňalová 1993 ZBM 00:20:43 +00:02:29
9. Adéla Chromá 1988 TBM 00:21:36 +00:03:22
10. Petra Grycová 1974 TBM 00:21:53 +00:03:39
11. Klára Barnatová 2003 ZBM 00:21:58 +00:03:44
12. Věra Mádlová 1989 ZBM 00:22:13 +00:03:59
13. Hana Doušková 2006 TBM 00:22:19 +00:04:05
14. Martina Ehlová 2006 TBM 00:22:32 +00:04:18
15. Jitka Čechová 1983 VBM 00:22:46 +00:04:32
16. Veronika Grycová 1998 TBM 00:22:49 +00:04:35
17. Jana Gebauerová 1979 ZBM 00:22:51 +00:04:37
18. Iva Matulová 1984 ADA 00:22:55 +00:04:41
19. Ema Fuchsová 2006 TBM 00:23:14 +00:05:00
20. Barbara Vavrysová 1997 LCE 00:23:54 +00:05:40
21. Klára Kurečková 2006 TBM 00:23:59 +00:05:45
22. Zuzana Hendrychová 1989 ZBM 00:24:07 +00:05:53
23. Eliška Tomanová 2006 LBM 00:24:22 +00:06:08
24. Zuzana Drábková 1984 TBM 00:24:29 +00:06:15
25. Barbora Chloupková 1984 VBM 00:24:46 +00:06:32
26. Ivana Smětáková 1981 HLV 00:24:56 +00:06:42
27. Eva Mulíčková 1974 ABM 00:25:09 +00:06:55
28. Tereza Dušková 2005 TBM 00:25:15 +00:07:01
29. Jana Smítalová 1981 ZBM 00:25:19 +00:07:05
30. Věra Staňková 2004 GBM 00:25:21 +00:07:07
31. Marie Janíková 1978 UBM 00:25:22 +00:07:08
32. Petra Bauerová 1983 nereg. 00:26:09 +00:07:55
33. Magda Barnatová 2006 ZBM 00:27:21 +00:09:07
34. Eva Malivánková 1999 ZBM 00:27:24 +00:09:10
35. Eva Adamová 1987 ZBM 00:27:51 +00:09:37
36. Kateřina Utíkalová 1999 TBM 00:27:56 +00:09:42
37. Anežka Špirková 1990 LPU 00:28:03 +00:09:49
38. Marcela Fuchsová 1972 nereg. 00:28:06 +00:09:52
39. Tereza Gregorová 1990 ner 00:28:09 +00:09:55
39. Vlasta Doušková 1970 TBM 00:28:09 +00:09:55
41. Regina Mokrá 1968 ABM 00:29:11 +00:10:57
42. Tereza Paseková 1982 nereg. 00:29:18 +00:11:04
43. Jana Košíková 1983 nereg. 00:29:51 +00:11:37
44. Ludmila Procházková 1993 nereg. 00:30:08 +00:11:54
45. Silvie Komárková 1997 nereg. 00:30:13 +00:11:59
46. Kamila Mesiarkinová 1982 ASU 00:30:26 +00:12:12
47. Annalena Reimann 2000 nereg. 00:30:28 +00:12:14
48. Viktorie Šťastná 1976 nereg. 00:30:41 +00:12:27
49. Šárka Hlaváčová 1972 TBM 00:30:54 +00:12:40
50. Klára Mazálková 2005 ZBM 00:31:09 +00:12:55
51. Veronika Tomanová 1977 LBM 00:31:10 +00:12:56
52. Dagmar Vršková 1978 ZBM 00:31:59 +00:13:45
53. Naďa Obrátilová 1966 ABM 00:32:53 +00:14:39
54. Hana Barnatová 1977 nereg. 00:32:56 +00:14:42
55. Kamila Tachovská 1976 ZBM 00:33:18 +00:15:04
56. Pavlína Pokorná 1994 nereg. 00:33:32 +00:15:18
57. Zdena Zemanová 1986 nereg. 00:34:02 +00:15:48
58. Julie Richterová 2003 ADA 00:36:52 +00:18:38
59. Petra Štěpánková 1986 LBM 00:39:23 +00:21:09
60. Stela Škvařilová 2004 nereg. 00:43:30 +00:25:16
61. Šárka Beránková 1973 ZBM 00:43:31 +00:25:17
62. Kristýna Tvrdá 1980 nereg. 00:44:00 +00:25:46

Výsledky na trati H

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta
1. Daniel Pompura 2001 TBM 00:19:29
2. Jaroslav Vítek 1972 SJI 00:20:09 +00:00:40
3. Jan Zháňal 1987 ZBM 00:20:15 +00:00:46
3. Stanislav Mokrý 1992 ZBM 00:20:15 +00:00:46
5. Johan Vavrys 1993 LCE 00:20:22 +00:00:53
6. Jiří Zelinka 1987 MBM 00:20:29 +00:01:00
7. Jáchym Coufal 2002 ZBM 00:20:32 +00:01:03
8. Gytis Nakvosas 1995 TBM 00:20:59 +00:01:30
9. Alexandr Jordanov 1995 ZBM 00:21:02 +00:01:33
10. Ondřej Mokrý 1994 ABM 00:21:05 +00:01:36
11. Martin Melecký 1990 AOP 00:21:15 +00:01:46
12. Jiří Ehl 1977 TBM 00:21:18 +00:01:49
13. Vojtěch Netuka 1997 SHK 00:21:35 +00:02:06
14. Tomáš Hikl 1981 ZBM 00:21:45 +00:02:16
15. Tomáš Urbánek 2006 ZBM 00:21:46 +00:02:17
16. Michal Jirka 1984 SBK 00:21:48 +00:02:19
17. Petr Matula 1982 ADA 00:22:09 +00:02:40
17. Kryštof Panovec 2000 LCE 00:22:09 +00:02:40
19. Tobiáš Goldschmidt 2000 TBM 00:22:58 +00:03:29
20. Matej Hraboš 1995 ASU 00:23:03 +00:03:34
21. Vít Bravený 1991 ZBM 00:23:09 +00:03:40
22. Vojtěch Marek 2004 ZBM 00:23:12 +00:03:43
22. Vítězslav Khýn 1983 TBM 00:23:12 +00:03:43
24. Matěj Vítek 2005 SJI 00:23:16 +00:03:47
25. Jiří Ježek 1984 PHK 00:23:24 +00:03:55
26. Adam Bravený 1988 VBM 00:23:26 +00:03:57
27. Josef Racek 2004 ZBM 00:23:57 +00:04:28
28. Tomáš Sychra 1983 VBM 00:24:06 +00:04:37
29. Jan Kopáček 1985 CHT 00:24:11 +00:04:42
30. Karel Pauschek 1985 ZBM 00:24:31 +00:05:02
31. Michal Šrubař 1986 ASU 00:24:47 +00:05:18
32. Matyáš Oujezdský 2003 ZBM 00:25:30 +00:06:01
33. Martin Kinc 1999 ZBM 00:25:33 +00:06:04
34. David Aleš 1975 LCE 00:25:51 +00:06:22
35. Petr Dvořáček 1970 TBM 00:25:57 +00:06:28
36. Tomáš Verner 1982 VBM 00:26:13 +00:06:44
37. Tomáš Kyncl 1972 ZBM 00:26:35 +00:07:06
38. Tomáš Chloupek 1984 VBM 00:26:42 +00:07:13
39. Jiří Šedivý 1982 VBM 00:27:16 +00:07:47
40. Pavel Mudrák 1969 TBM 00:27:20 +00:07:51
41. Lukáš Chvátal 1983 ZBM 00:27:33 +00:08:04
42. Svatoš Coufal 1967 ZBM 00:27:34 +00:08:05
43. Pavel Rotek 1977 ZBM 00:27:52 +00:08:23
44. Lubomír Trš 1973 PBM 00:28:11 +00:08:42
45. Vít Auermüller 1967 ZBM 00:28:16 +00:08:47
46. Tomáš Paseka 1982 nereg. 00:29:08 +00:09:39
47. Jan Mokrý 1966 ABM 00:29:28 +00:09:59
48. Ondřej Ženka 1982 ner 00:29:29 +00:10:00
49. Viktor Čech 1980 VBM 00:29:39 +00:10:10
50. Nikolaj Jordanov 1965 VBM 00:29:57 +00:10:28
51. Tomáš Kavan 1986 TBM 00:30:00 +00:10:31
52. Rostislav Smítal 1979 ZBM 00:30:48 +00:11:19
53. Miroslav Rajnoha 1971 UBM 00:31:14 +00:11:45
54. Pavel Zelený 1973 ZBM 00:31:26 +00:11:57
55. Matěj Srba 1996 nereg. 00:31:30 +00:12:01
56. Ivo Denemarek 1979 BBM 00:31:44 +00:12:15
57. Radek Smutný 1967 ABM 00:31:55 +00:12:26
58. Ondřej Toman 1975 LBM 00:31:57 +00:12:28
59. Jiří Thiemel 1989 TBM 00:32:09 +00:12:40
60. Tomáš Rajnoha 2003 UBM 00:32:20 +00:12:51
61. Ondřej Mulíček 1974 ABM 00:32:27 +00:12:58
62. Jiří Mareček 1959 ADA 00:32:43 +00:13:14
63. Vladimír Dušek 1974 TBM 00:33:07 +00:13:38
64. Daniel Mudrák 2006 TBM 00:33:17 +00:13:48
65. Robert Kurečka 1972 ABM 00:33:38 +00:14:09
66. Vladan Zelený 2004 ZBM 00:33:49 +00:14:20
66. Steve Chalk 1965 GBM 00:33:49 +00:14:20
68. Radek Šilar 1972 UBM 00:34:14 +00:14:45
69. Martin Šplíchal 1982 nereg. 00:34:24 +00:14:55
70. Vojtěch Eliáš 2006 TBM 00:34:31 +00:15:02
71. Miloš Dvořák 1973 BBM 00:34:56 +00:15:27
72. Vojtěch Beneš 1980 nereg. 00:35:18 +00:15:49
73. Jan Fuchs 1971 nereg. 00:35:19 +00:15:50
74. Jan Škvařil 1973 nereg. 00:35:26 +00:15:57
75. Rudolf Richter 2006 ADA 00:36:09 +00:16:40
76. Vít Tachovský 1974 nereg. 00:36:49 +00:17:20
77. Jiří Štěpánek 1954 LBM 00:37:04 +00:17:35
78. Leo Sedlák 1974 nereg. 00:37:08 +00:17:39
78. Pavel Bečka 1994 nereg. 00:37:08 +00:17:39
80. Jan Karlík 1988 TBM 00:37:35 +00:18:06
81. Šimon Hrouda 2005 UBM 00:38:23 +00:18:54
82. Tomáš Novotný 1977 nereg. 00:38:49 +00:19:20
83. Miroslav Beránek 1977 ZBM 00:39:06 +00:19:37
84. Vilém Obrátil 1992 ABM 00:39:22 +00:19:53
85. Petr Vostal 1974 TBM 00:39:36 +00:20:07
86. Tomáš Rudolf 1984 nereg. 00:40:16 +00:20:47
87. Jiří Kozel 1981 ABM 00:40:26 +00:20:57
88. Lukáš Polášek 1978 nereg. 00:41:28 +00:21:59
89. Marek Hrdina 1989 nereg. 00:43:43 +00:24:14
90. David Polách 1980 ZBM 00:44:13 +00:24:44
Marek Fuchs 2006 TBM DISK
Jan Šťastný 1980 nereg. DISK
Vít Suchomel 1984 MBM DISK
Adam Kožoušek 1985 ZBM DISK
Miroslav Dlapa 1969 nereg. DISK
Libor Zřídkaveselý 1972 ZBM DISK
Jan Štěpánek 2006 TBM DISK
Adam Urbánek 2003 ZBM DISK
Adam Zřídkaveselý 2005 PBM DISK
Kristián D. Šťastný 2006 nereg. DISK
Adam Lička 2003 TBM DISK

Výsledky na trati HDD

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta
1. Kamila Beránková 2011 ZBM 00:15:32
2. Filip Chromý 2016 TBM 00:17:20 +00:01:48
3. Jonatán Šťastný 2008 nereg. 00:18:00 +00:02:28
4. Patrik Báňa 2014 nereg. 00:18:45 +00:03:13
5. Vojtěch Hájek 2012 nereg. 00:18:47 +00:03:15
6. Vendula Šťastná 2013 TBM 00:18:54 +00:03:22
7. Martin Báňa 2011 nereg. 00:19:28 +00:03:56
8. Martin Hikl 2011 nereg. 00:19:52 +00:04:20
9. Vít Jašek 2011 ABR 00:20:01 +00:04:29
10. Tereza Stašková 2012 PBM 00:21:03 +00:05:31
11. Jan Slovák 2011 nereg. 00:22:47 +00:07:15
12. Kristýna Chloupková 2011 VBM 00:24:30 +00:08:58
13. Karolína Ježková 2014 nereg. 00:24:46 +00:09:14
14. Adéla Čechová 2013 VBM 00:25:02 +00:09:30
15. Petra Skobová 2015 ZBM 00:25:09 +00:09:37
16. Lucie Marková 2013 nereg. 00:26:03 +00:10:31
17. Lucie Ptáčková 2013 TBM 00:26:44 +00:11:12
18. Martin Šilar 2011 UBM 00:27:29 +00:11:57
19. Daniela Kořanová 2015 VBM 00:28:01 +00:12:29
20. Lucie Polášková 2011 ner 00:32:54 +00:17:22
21. Zuzana Kurečková 2013 TBM 00:34:23 +00:18:51
22. Markéta Matulová 2015 ADA 00:37:19 +00:21:47
23. Elenka Šviráková 2019 nereg. 00:42:38 +00:27:06
24. Martin Jirka 2018 SBK 00:43:01 +00:27:29
25. Ondřej Kheil 2015 PBM 01:01:08 +00:45:36
Chloupek Filip 2013 VBM DISK
Helena Janková 2016 nereg. DISK
Vendelín Smítal 2012 ZBM DISK

Výsledky na trati ZV

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta
1. Jonáš Ptáček 2007 TBM 00:16:28
2. Jiří Račanský 2007 TBM 00:16:55 +00:00:27
3. Filip Schwab 2007 TBM 00:17:24 +00:00:56
4. Hana Vítková 2007 SJI 00:17:58 +00:01:30
5. Ondřej Štěpánek 2008 TBM 00:18:08 +00:01:40
6. Martin Bulička 2008 ZBM 00:19:48 +00:03:20
7. Max Denemarek 2008 TBM 00:19:49 +00:03:21
8. Anna Dobrovolná 2007 TBM 00:21:09 +00:04:41
9. Štěpán Hájek 2008 TBM 00:22:48 +00:06:20
10. Jan Otoupalík 1971 TBM 00:22:54 +00:06:26
11. Martin Zřídkaveselý 2008 ZBM 00:24:06 +00:07:38
12. Jaromír Pospíšil 1944 PZR 00:24:35 +00:08:07
13. Filip Marek 2007 ZBM 00:25:14 +00:08:46
14. Luboš Minařík 1957 TBM 00:25:19 +00:08:51
15. Eva Marková 2009 ZBM 00:25:20 +00:08:52
16. Pavel Zabloudil 1950 TBM 00:25:23 +00:08:55
17. Julie Ptáčková 2009 TBM 00:25:25 +00:08:57
18. Zdeněk Buráň 1958 nereg. 00:26:46 +00:10:18
19. Matěj Toman 2009 LBM 00:27:14 +00:10:46
20. Aleš Chmelík 1947 VBM 00:27:32 +00:11:04
21. Libor Robotka 1953 PBM 00:28:10 +00:11:42
22. Milan Jašek 1962 TBM 00:28:15 +00:11:47
23. Monika Jašková 1963 TBM 00:29:06 +00:12:38
24. Hana Buráňová 1970 nereg. 00:30:18 +00:13:50
25. Lenka Zajíčková 1971 TBM 00:31:06 +00:14:38
26. Jana Eremiášová 1954 TBM 00:32:03 +00:15:35
27. Viktorie Eliášová 2010 TBM 00:33:16 +00:16:48
28. Michaela Mudráková 1975 nereg. 00:33:47 +00:17:19
29. Dana Kurečková 1976 ABM 00:34:14 +00:17:46
30. Antonín Karásek 1960 nereg. 00:37:18 +00:20:50
31. Vojtěch Polášek 2009 ner 00:37:19 +00:20:51
32. Eva Hiklová 2007 nereg. 00:38:28 +00:22:00
33. Veronika Mazálková 2009 nereg. 00:38:54 +00:22:26
34. Miroslav Rébl 1987 nereg. 00:39:57 +00:23:29
35. Ondřej Kyncl 2010 ZBM 00:40:00 +00:23:32
36. Veronika Jelínková 1982 nereg. 00:40:19 +00:23:51
37. Sofie Stašková 2009 PBM 00:41:10 +00:24:42
38. Pavel Fráňa 1959 GBM 00:41:19 +00:24:51
39. Ilona Ježková 1972 TBM 00:45:23 +00:28:55
40. Jan Dufek 1942 TBM 00:45:52 +00:29:24
41. Miroslav Obrátil 1965 ABM 00:50:16 +00:33:48
42. Michal Vymazal 1957 nereg. 00:50:33 +00:34:05
43. Julie Beránková 2009 ZBM 00:53:36 +00:37:08
44. Nataša Richterová 1974 ADA 01:16:45 +01:00:17
Vladimír Dobrovolný 1970 TBM DISK
Natálie Mudráková 2009 TBM DISK
Rudolf Richter 1951 ADA DISK

Výsledky dle věkových kategorií

Novinky

12.4.2021 9:06  před 7 dny 
Do historie závodu jsme doplnili několik fotek a tím končíme pořádání ročníku 2021 :-) Děkujeme všem 240 běžcům a těším se zase příště.

9.4.2021 22:24
Doplnili jsme mezičasy o varianty selfchoice, kterou si daný závodník vybral. Když si mezičasy seřadíte podle první kontroly, můžete vidět, že B bylo opravdu nejméně výhodné.

9.4.2021 19:50
Zveřejněny mezičasy závodu.

9.4.2021 19:31
Zveřejňujeme konečné výsledky. Děkujeme všem 239 závodníkům za účast! Za chvíli přidáme mezičasy.

9.4.2021 15:20

8.4.2021 20:25
Kvůli COVIDu zítra nemůžeme promítat výsledky, abyste se neshlukovali, budou však naskakovat online na stránce závodu. Po doběhu tedy zamiřte místo k projektoru sem na tyto stránky.

8.4.2021 20:20
Vše je připraveno, těšíme se na vás :-) Prostudujte si zejména informace ohledně self-choice, zakázaných prostorů a organizace startu, ať nejste překvapeni.

7.4.2021 16:05
Zveřejnili jsme startovky.

7.4.2021 0:01
O půlnoci se uzavřely přihlášky na počtu 240. Protože však ještě mapy do tisku neodesíláme, protáhli jste termín přihlášek do 7.4. do 12:00. Dál už to ale fakt protahovat nebudem, tak bacha :-)

6.4.2021 19:16
Zaktualizovali jsme propozice. Mrkněte na ně prosím, jsou tam kvůli COVID některé nestandardní věci.

Starší novinky >>

100