Výsledky závodu

Adamna Cup 2021, 19. ročník, Brno - Bystrc II

Výsledky na trati D

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta
1. Klára Nechanická 2000 TBM 00:21:17
2. Jitka Jeřábková 1994 TZL 00:21:18 +00:00:01
3. Natalia Hiklova 1983 ZBM 00:21:27 +00:00:10
4. Klára Kurečková 2006 TBM 00:23:55 +00:02:38
5. Lenka Svobodová 1995 PHK 00:24:32 +00:03:15
6. Lucie Hlaváčová 2006 TBM 00:25:06 +00:03:49
7. Barbora Zháňalová 1993 ZBM 00:25:18 +00:04:01
8. Adéla Chromá 1988 TBM 00:25:25 +00:04:08
9. Martina Ehlová 2006 TBM 00:25:50 +00:04:33
10. Věra Mádlová 1989 PBM 00:26:19 +00:05:02
11. Ema Fuchsová 2006 TBM 00:26:22 +00:05:05
12. Hana La Carbonara 1976 TBM 00:27:38 +00:06:21
13. Eliška Tomanová 2006 ZBM 00:28:12 +00:06:55
14. Lucie Matulová 1988 ADA 00:28:13 +00:06:56
14. Jana Kopáčková 1979 ZBM 00:28:13 +00:06:56
16. Markéta Rotková 2004 ZBM 00:28:23 +00:07:06
17. Veronika Grycová 1998 TBM 00:28:29 +00:07:12
18. Hana Doušková 2006 TBM 00:29:13 +00:07:56
19. Eliška Kutrová 1993 nereg. 00:30:26 +00:09:09
20. Zuzana Hendrychová 1989 ZBM 00:30:29 +00:09:12
21. Eva Mulíčková 1974 ABM 00:31:06 +00:09:49
22. Marcela Čechová 1976 TBM 00:31:13 +00:09:56
23. Lucie Finstrlová 2006 ZBM 00:31:14 +00:09:57
24. Veronika Ptáčková 1973 TBM 00:31:16 +00:09:59
25. Jana Kubáňová 1972 TBM 00:31:33 +00:10:16
26. Veronika Křístková 1983 ZBM 00:31:37 +00:10:20
27. Anežka Špirková 1990 LPU 00:31:49 +00:10:32
28. Petra Grycová 1974 TBM 00:32:02 +00:10:45
29. Markéta Tollarová 2004 GBM 00:32:11 +00:10:54
30. Zuzana Drábková 1984 TBM 00:32:20 +00:11:03
31. Marie Janíková 1978 UBM 00:33:51 +00:12:34
32. Lucie Broschová 1974 RBK 00:34:34 +00:13:17
33. Eva Adamová 1987 ZBM 00:35:29 +00:14:12
34. Marcela Fuchsová 1972 nereg. 00:35:30 +00:14:13
35. Eliška Kleiberová 1999 nereg. 00:36:18 +00:15:01
36. Kamila Mesiarkinová 1982 ASU 00:36:47 +00:15:30
37. Hana Šulerová 1994 nereg. 00:37:52 +00:16:35
38. Věra Staňková 2004 GBM 00:38:14 +00:16:57
39. Tereza Konšelová 1995 nereg. 00:39:53 +00:18:36
40. Monika Velešíková 1977 nereg. 00:40:40 +00:19:23
41. Kateřina Jégrová 1990 nereg. 00:40:56 +00:19:39
42. Dagmar Vršková 1978 ZBM 00:41:29 +00:20:12
43. Julie Richterová 2003 ADA 00:42:18 +00:21:01
44. Zora Čelechovská 1974 UBM 00:42:41 +00:21:24
45. Alžběta Sedláčková 1978 nereg. 00:43:54 +00:22:37
46. Hana Poloučková 2003 ABM 00:44:51 +00:23:34
47. Vlasta Jágrová 1977 SBK 00:45:21 +00:24:04
48. Jana Slováková 1980 nereg. 00:45:31 +00:24:14
49. Ludmila Ondrouchová 1970 ADA 00:46:05 +00:24:48
50. Veronika Tomanová 1977 LBM 00:46:24 +00:25:07
51. Lenka Zajíčková 1971 TBM 00:47:11 +00:25:54
52. Naďa Obrátilová 1966 ABM 00:48:26 +00:27:09
53. Hana Vaculínová 1983 TBM 00:49:29 +00:28:12
54. Jana Košíková 1983 ZBM 00:49:40 +00:28:23
55. Květa Dohnalová 1979 nereg. 00:49:46 +00:28:29
56. Marta Marková 1978 nereg. 00:51:09 +00:29:52
57. Šárka Hlaváčová 1972 TBM 00:51:38 +00:30:21
58. Marcela Konečná 1977 ner 00:53:59 +00:32:42
59. Libuše Mazálková 2006 nereg. 00:56:20 +00:35:03
60. Markéta Hrbáčková 1999 ZBM 01:00:41 +00:39:24
61. Lenka Šabatová 1974 nereg. 01:05:46 +00:44:29
62. Naděžda Robotková 1979 PBM 01:08:11 +00:46:54
63. Jitka Kyclová 1974 LBM 01:08:41 +00:47:24
64. Nataša Richterová 1974 ADA 01:09:00 +00:47:43
Kateřina Schwabová 1973 TBM DISK
Barbara Stachoňová 1984 ZBM DISK
Kamila Tachovská 1976 PBM DISK
Zdena Zemanová 1986 nereg. DISK
Šárka Beránková 1973 ZBM DISK
Gabriela Rotková 1978 nereg. DISK
Slavka Kozlova 1982 nereg. DISK

Výsledky na trati H

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta
1. Petr Horvát 1994 TBM 00:20:54
2. Stanislav Mokrý 1992 ZBM 00:21:54 +00:01:00
3. Adam Urbánek 2003 ZBM 00:22:48 +00:01:54
4. Filip Adámek 2001 TBM 00:23:35 +00:02:41
5. Jakub Zimmermann 1989 TBM 00:23:41 +00:02:47
6. Jan Zháňal 1987 ZBM 00:24:32 +00:03:38
7. Marek Prášil 1973 SJI 00:24:56 +00:04:02
8. Ondřej Brosch 2006 RBK 00:25:09 +00:04:15
9. Jiří Ježek 1984 PHK 00:25:31 +00:04:37
10. Tomáš Urbánek 2006 ZBM 00:25:39 +00:04:45
11. Alexandr Jordanov 1995 ZBM 00:26:04 +00:05:10
12. Matyáš Oujezdský 2003 ZBM 00:26:42 +00:05:48
13. Jiří Ehl 1977 TBM 00:26:50 +00:05:56
14. Ondřej Hasman 1993 VPM 00:26:53 +00:05:59
15. Matěj Rajnošek 1988 BZR 00:27:34 +00:06:40
16. Petr Jašek 1976 STE 00:28:02 +00:07:08
17. Jan Sháněl 1994 CHC 00:28:11 +00:07:17
18. Karel Pauschek 1985 ZBM 00:28:13 +00:07:19
19. Pavel Kořan 1974 VBM 00:28:25 +00:07:31
20. Vojtěch Marek 2004 ZBM 00:28:39 +00:07:45
21. Michal Šrubař 1986 ASU 00:28:53 +00:07:59
21. Martin Kinc 1999 GBM 00:28:53 +00:07:59
23. Jan Kopáček 1985 CHT 00:30:39 +00:09:45
23. Michal Dvořáček 2005 ZBM 00:30:39 +00:09:45
25. Zdeněk Stachoň 1980 SKM 00:31:06 +00:10:12
26. Jiří Urválek 1961 TBM 00:31:30 +00:10:36
27. Tomáš Verner 1982 VBM 00:31:43 +00:10:49
28. Tomáš Kyncl 1972 ZBM 00:32:11 +00:11:17
29. David Schwab 1974 TBM 00:32:13 +00:11:19
30. Martin Hubík 1985 TBM 00:33:04 +00:12:10
31. Jáchym Hažmuk 2004 GBM 00:33:09 +00:12:15
32. Adam Kožoušek 1985 ZBM 00:33:37 +00:12:43
33. Jiří Šedivý 1982 VBM 00:33:39 +00:12:45
34. Tomáš Kavan 1986 TBM 00:33:40 +00:12:46
35. Tomáš Chloupek 1984 VBM 00:34:45 +00:13:51
36. Lubomír Trš 1973 PBM 00:35:03 +00:14:09
37. Filip Finstrle 2007 ZBM 00:35:13 +00:14:19
38. Robert Kurečka 1972 ABM 00:35:31 +00:14:37
39. Jan Škvařil 1973 nereg. 00:35:32 +00:14:38
40. Svatoš Coufal 1967 ZBM 00:35:33 +00:14:39
41. Radan Čech 2006 TBM 00:35:55 +00:15:01
42. Jan Mokrý 1966 ABM 00:36:35 +00:15:41
43. Tomáš Sychra 1983 VBM 00:36:37 +00:15:43
44. Vojtěch Eliáš 2006 TBM 00:36:53 +00:15:59
45. Pavel Rotek 1977 ZBM 00:36:54 +00:16:00
46. Pavel Ptáček ml. 1996 BBM 00:37:12 +00:16:18
47. Vít Suchomel 1984 MBM 00:37:50 +00:16:56
48. Martin Dvořák 1984 ZBM 00:39:00 +00:18:06
49. Lukáš Kycl 2003 LBM 00:39:17 +00:18:23
50. Pavel Dohnal 1980 ZBM 00:39:25 +00:18:31
51. Claudio La-Carbonara 1973 TBM 00:40:17 +00:19:23
51. Roman Hrabec 1982 nereg. 00:40:17 +00:19:23
53. Jan Šťastný 1980 nereg. 00:40:34 +00:19:40
54. Jaroslav Koča 1982 ZBM 00:40:44 +00:19:50
55. Jan Karlík 1988 TBM 00:41:06 +00:20:12
56. Martin Račanský 1974 nereg. 00:41:08 +00:20:14
57. Martin Ondrouch 2005 nereg. 00:41:26 +00:20:32
57. Tomáš Horký 1967 TBM 00:41:26 +00:20:32
59. Václav Smolík 1992 nereg. 00:41:48 +00:20:54
60. Pavel Mokrý 1968 ABM 00:41:52 +00:20:58
61. Martin Šňupárek 1971 TBM 00:42:06 +00:21:12
62. Jan Robotka 1978 PBM 00:42:25 +00:21:31
63. Radek Šilar 1972 UBM 00:42:49 +00:21:55
64. Petr Vaculín 1980 nereg. 00:42:51 +00:21:57
65. Jiří Mareček 1959 ADA 00:43:22 +00:22:28
66. Jan Král 1969 TBM 00:44:30 +00:23:36
67. Petr Sedláček 1972 nereg. 00:45:16 +00:24:22
68. Šimon Hrouda 2005 UBM 00:45:36 +00:24:42
69. Daniel Autrata 1990 TBM 00:46:39 +00:25:45
70. Ivo Hažmuk 1970 GBM 00:48:13 +00:27:19
71. Vojtěch Kovařovic 1992 nereg. 00:48:16 +00:27:22
72. Rudolf Richter 2006 ADA 00:49:13 +00:28:19
73. Zbyněk Žáček 1971 RBK 00:49:53 +00:28:59
74. Jiří Kozel 1981 ABM 00:50:46 +00:29:52
75. Tomáš Paseka 1982 nereg. 00:51:24 +00:30:30
76. Miroslav Beránek 1977 ZBM 00:51:50 +00:30:56
77. Tomáš Rudolf 1984 ZBM 00:52:02 +00:31:08
78. Martin Kovarik 1982 nereg. 00:54:57 +00:34:03
79. Petr Vostal 1974 TBM 00:55:14 +00:34:20
80. Jan Fuchs 1971 nereg. 00:55:55 +00:35:01
81. Vojtěch Procházka 1986 nereg. 00:55:58 +00:35:04
82. Vilém Obrátil 1992 nereg. 00:57:41 +00:36:47
83. Miloš Dvořák 1973 BBM 01:00:16 +00:39:22
84. Ludek Zalud 1975 nereg. 01:04:22 +00:43:28
85. Antonín Karásek 1960 nereg. 01:11:38 +00:50:44
86. David Polách 1980 ZBM 01:15:02 +00:54:08
87. Ladislav Jadviščok 1977 UOL 01:16:08 +00:55:14
Miloš Ryšavý 1976 ZBM DISK
Nikolaj Jordanov 1965 VBM DISK
Ivo Denemarek 1979 BBM DISK
Ondřej Toman 1975 LBM DISK
Miroslav Kycl 1971 LBM DISK
Miroslav Rajnoha 1971 UBM DISK
Ondřej Mulíček 1974 ABM DISK
Jiří Thiemel 1989 TBM DISK
Petr Dvořáček 1970 TBM DISK
Radim Kheil 1973 PBM DISK
Petr Hrouda 1969 VBM DISK
Petr Novotný 1973 nereg. DISK
Ondřej Ženka 1982 ner DISK
Radek Smutný 1967 ABM DISK
Radovan Čech 1978 TBM DISK
Tomáš Hikl 1981 ZBM DISK
Josef Racek 2004 ZBM DISK
Ondra Gryc 2004 TBM DISK
Adam Jurák 1984 ZBM DISK
Michal Karásek 1979 ZPV DISK

Výsledky na trati HDD

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta
1. Kamila Beránková 2011 ZBM 00:14:44
2. Barbora Schwabová 2011 TBM 00:16:35 +00:01:51
3. Filip Chromý 2016 TBM 00:19:53 +00:05:09
4. Noemi La Carbonara 2011 TBM 00:20:27 +00:05:43
5. Vendula Šťastná 2013 TBM 00:20:47 +00:06:03
6. Vít Jašek 2011 ABR 00:21:15 +00:06:31
7. Martin Sedláček 2012 TBM 00:21:20 +00:06:36
8. Jasmína Kalinová 2018 nereg. 00:21:58 +00:07:14
9. Alex Trávníček 2012 BBM 00:21:59 +00:07:15
10. Anna Urválková 2011 TBM 00:22:25 +00:07:41
11. Markéta Matulová 2015 ADA 00:23:28 +00:08:44
12. Jan Rajnošek 2014 nereg. 00:23:53 +00:09:09
13. Eliška Dohnalová 2012 ZBM 00:25:09 +00:10:25
14. Lucie Marková 2013 ZBM 00:25:13 +00:10:29
15. František Hrabec 2011 nereg. 00:25:26 +00:10:42
16. Lucie Ptáčková 2013 TBM 00:25:37 +00:10:53
17. Alexander Eskarous 2014 nereg. 00:26:10 +00:11:26
18. Jakub Stehlík 2016 nereg. 00:26:43 +00:11:59
19. Anežka Mazálková 2012 nereg. 00:29:32 +00:14:48
20. Štěpán Stachoň 2000 ZBM 00:31:07 +00:16:23
21. Ondřej Kheil 2015 PBM 00:32:23 +00:17:39
22. Petra Skobová 2015 ZBM 00:32:57 +00:18:13
23. Šimon Stehlík 2013 nereg. 00:33:20 +00:18:36
24. Léna Rajnošek 2017 nereg. 00:34:50 +00:20:06
25. Kryštof Kozel 2015 nereg. 00:34:51 +00:20:07
26. Vilém Vaculín 2013 TBM 00:34:56 +00:20:12
27. Ondřej Stachoň 2014 ZBM 00:35:40 +00:20:56
27. Martin Skoba 2017 nereg. 00:35:40 +00:20:56
29. Richard Karásek 2017 nereg. 00:36:24 +00:21:40
30. Josef Trš 2015 PBM 00:37:03 +00:22:19
31. Anna Slavíková 2011 nereg. 00:37:25 +00:22:41
31. Klára Chaloupková 2012 nereg. 00:37:25 +00:22:41
33. Eduard Špirk 2018 nereg. 00:37:28 +00:22:44
34. Jakub Chaloupka 2014 ZBM 00:39:31 +00:24:47
35. Matěj Chaloupka 2014 ZBM 00:39:32 +00:24:48
36. Jiří Autrata 2019 nereg. 00:40:57 +00:26:13
37. Anežka Dvořáková 2018 nereg. 00:42:10 +00:27:26
38. Zuzana Marková 2017 ZBM 00:43:11 +00:28:27
39. Daniel Marek 2017 ZBM 00:44:06 +00:29:22
40. Klára Dytrychová 2014 nereg. 00:44:12 +00:29:28
41. Simona Dokoupilová 2015 VBM 00:46:46 +00:32:02
42. Jan Janík 2013 UBM 00:48:16 +00:33:32
43. Vít Kocourek 2014 ZBM 00:49:30 +00:34:46
Veronika Zháňalová 2020 ZBM DISK

Výsledky na trati ZV

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta
1. Jonáš Ptáček 2007 TBM 00:14:40
2. Martin Bulička 2008 ZBM 00:16:15 +00:01:35
3. Filip Schwab 2007 TBM 00:17:20 +00:02:40
4. Jan Urválek 2007 TBM 00:17:22 +00:02:42
5. Filip Marek 2007 ZBM 00:19:33 +00:04:53
6. Julie Ptáčková 2009 TBM 00:20:38 +00:05:58
7. Štěpán Hájek 2008 TBM 00:20:55 +00:06:15
8. Anna Janíková 2008 UBM 00:22:17 +00:07:37
9. Anežka Fedrová 2008 nereg. 00:22:25 +00:07:45
10. Klára Kočová 2008 ZBM 00:22:38 +00:07:58
11. Luboš Minařík 1957 TBM 00:23:01 +00:08:21
12. Anetka Jágrová 2009 RBK 00:25:35 +00:10:55
13. Zdeněk Buráň 1958 nereg. 00:25:44 +00:11:04
14. Miroslava Hlavová 1963 KON 00:25:59 +00:11:19
15. Patrik Kubáň 2010 TBM 00:26:06 +00:11:26
16. Eliška Karafiátová 2007 ABM 00:26:51 +00:12:11
17. Milan Jašek 1962 TBM 00:27:58 +00:13:18
17. Jaroslav Jágr 1975 SBK 00:27:58 +00:13:18
19. Jaromír Pospíšil 1944 PZR 00:29:06 +00:14:26
20. Klára Janíková 2010 UBM 00:29:12 +00:14:32
21. Monika Jašková 1963 TBM 00:29:29 +00:14:49
22. Veronika Mazálková 2009 nereg. 00:29:32 +00:14:52
23. Veronika Rotková 2008 ZBM 00:30:02 +00:15:22
24. Alžběta Broschová 2011 RBK 00:30:45 +00:16:05
25. Jiří Štěpánek 1954 LBM 00:31:02 +00:16:22
26. Vojtěch Hájek 2012 TBM 00:31:17 +00:16:37
27. Zuzana Jágrová 2010 RBK 00:32:01 +00:17:21
28. Helena Procházková 1953 TBM 00:32:12 +00:17:32
29. Ladislav Jadviščok 1951 UOL 00:34:57 +00:20:17
30. Zuzana Dokoupilová 1957 VBM 00:35:32 +00:20:52
31. Viktorie Eliášová 2010 TBM 00:36:02 +00:21:22
32. Andrea Kutscherauerová 1975 BBM 00:36:20 +00:21:40
33. Hana Buráňová 1970 nereg. 00:36:22 +00:21:42
34. Ella Kutscherauerova 2008 Bbm 00:37:14 +00:22:34
35. Pavla Pantučková 1980 nereg. 00:37:52 +00:23:12
36. Matěj Toman 2009 LBM 00:39:23 +00:24:43
37. Mélanie Ciesielski 1996 nereg. 00:42:07 +00:27:27
38. Jan Vřešťál 1939 nereg. 00:43:45 +00:29:05
39. Eva Hiklová 2007 nereg. 00:44:44 +00:30:04
40. Denisa Finstrlová 2009 ZBM 00:45:11 +00:30:31
41. Markéta Velešíková 2008 nereg. 00:45:15 +00:30:35
42. Pavel Pulec 1962 VBM 00:46:12 +00:31:32
43. Miroslav Obrátil 1965 ABM 00:46:55 +00:32:15
44. Michal Vymazal 1957 ner 00:47:33 +00:32:53
45. Jan Ondrouch 2008 nereg. 00:47:43 +00:33:03
46. Vladimír Dokoupil 1948 VBM 00:48:34 +00:33:54
47. Oscar Gomez 1996 nereg. 01:10:37 +00:55:57
Paul Janiszewski 1997 nereg. DISK
Jan Dufek 1942 TBM DISK
Viktorie Ryšavá 2007 ZBM DISK
Libor Robotka 1953 PBM DISK
František Dohnal 2009 ZBM DISK
Anna Dobrovolná 2007 TBM DISK
Rudolf Richter 1951 ADA DISK
Julie Beránková 2009 ZBM DISK

Výsledky dle věkových kategorií

Novinky

28.11.2021 19:34
Zbývá nám už jen doplnit několik fotek a můžeme ukončit pořádání ročníku 2021 :-) Takže pokud máte někdo nějakou fotku, pošlete ji prosím. Jinak děkujeme všem 277 běžcům a těším se zase příště!

28.11.2021 19:29
Zveřejňujeme mezičasy doplněné o varianty selfchoice, kterou si daný závodník vybral. Když si mezičasy seřadíte podle první kontroly, můžete vidět, že B bylo opravdu nejlepší (řešení najdete tady).

28.11.2021 18:18
Zveřejňujeme konečné výsledky. Děkujeme všem 277 závodníkům za účast! Za chvíli přidáme mezičasy.

28.11.2021 12:00

27.11.2021 19:16
Vzhledem k vývoji počasí to vypadá, že doporučenou obuví budou spíše orientky s hřeby, a to zejména na tratích H a D. Pro kategorie HDD a ZV budou boty se špunty dostačující.

25.11.2021 23:37
Zveřejnili jsme startovky.

24.11.2021 11:59
POZOR, kdo jste se přihlásili, tak nezapomeňte zaplatit startovné předem! A kdo víte, že nemůžete, tak se prosím odhlaste, ať neblokujete místo někomu, kdo by chtěl jít. Kapacita závodu je omezená.

24.11.2021 10:39
Díky velkém zájmu se naplnila maximální kapacita v kategorii H, přidali jsme tedy ještě jeden startovní slot na začátek startovního pole. Nabízíme tedy posledních 12 míst pro chlapy ;-)

21.11.2021 21:38
Dneska valíme! Přidali jsme parametry tratí, které obsahují pokyny, jak úspěšně absolvovat Adamna Cup :-). Prostudujte si zejména informace ohledně self-choice, zakázaných prostorů a organizace startu, ať nejste překvapeni.

21.11.2021 20:33
Na mapě jsme zašrafovali některé frekventované silnice, které je povoleno překonávat pouze v místech, která jsou vyznačena na mapě. Prohlédněte si raději před závodem místa, kde můžete a kde nemůžete proběhnout.

Starší novinky >>

100